Zwalczanie Szkodników Ostrów Wlkp

Masz poważny problem z karaluchami i mrówkami? A może w Twoim domu pojawiły się uciążliwe rybiki cukrowe lub prusaki? Insekty to nie tylko problem dla zapasów, ale często również dla zdrowia człowieka, dlatego należy walczyć z nimi od pierwszych chwil, gdy się pojawią. Zasada ta tyczy się również gryzoni. Szczury, myszy, krety i nornice to prawdziwa zmora wielu mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, ale na szczęście nie tych, którzy poznali partnera Serwissimo. To profesjonalna firma DDD, której możesz zlecić również dezynfekcję po zmarłym lub dezynfekcję przestrzeni sanitarnej. Nie ma zadań, których się nie podejmą!

Zakres zwalczania szkodników w Ostrowie Wielkopolskim i w pobliżu

Dezynsekcja<br>odrobaczanie
Dezynsekcja
odrobaczanie
Dezynfekcja<br>odkażanie
Dezynfekcja
odkażanie
Deratyzacja<br>odszczurzanie
Deratyzacja
odszczurzanie

PHU "Epak" Piotr Pakuła

Górnośląska 77 lok. 50, 62-800 Kalisz

Jeżeli skuteczna dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja, to wyłącznie z partnerem Serwissimo z Ostrowa Wielkopolskiego, który na co dzień zmaga się ze szkodnikami, mikroorganizmami oraz gryzoniami. To fachowiec, który oprócz wieloletniego doświadczenia posiada doskonałe zaplecze techniczne, dzięki czemu jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zleceniom. Przekonaj się sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Ostrowa Wielkopolskiego: Śródmieście, Wenecja, Krępa, Odolanowskie, Parcele Zacharzewskie, Zacisze Zębców, Jana Pawła II, Pruślin, Stare Kamienice, Nowe Parcele, Powstańców Wielkopolskich. 

Obsługiwane miasta w pobliżu Ostrowa Wielkopolskiego: Kalisz.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Potrzebna jest Ci dokładna, a przy tym niedroga dezynfekcja szamba lub dezynfekcja studni? Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług solidnej firmy DDD z Ostrowa Wielkopolskiego, która współpracuje z Serwissimo. Jeśli cenisz wysoką jakość usług i obsługę klienta na najwyższym poziomie, jesteś we właściwym miejscu. Partner Serwissimo działa skutecznie, ponieważ wykorzystuje najnowocześniejsze metody chemiczne, mechaniczne i biologiczne do walki z gryzoniami, insektami i patogenami. Skontaktuj się z nim już teraz i zadbaj kompleksowo o swoje otoczenie!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431