Zwalczanie Szkodników Kołobrzeg

Usługi, takie jak dezynfekcja magazynu, obory, kurnika czy pomieszczeń sanitarnych, nie powinny czekać. Jeśli potrzebne są Ci tego typu usługi, nie zwlekaj z telefonem do specjalisty. Jesteś z Kołobrzegu? Doskonale się składa. Skontaktuj się z partnerem Serwissimo, który specjalizuje się między innymi w dezynfekcji. Nie jesteś w stanie samodzielnie uporać się z uciążliwymi owadami i gryzoniami? Partnerowi Serwissimo z Kołobrzegu możesz zlecić również zadania z zakresu deratyzacji i dezynsekcji, które wykonuje równie profesjonalnie i skutecznie. To bez wątpienia jedna z lepszych firm DDD w okolicy, która na bieżąco dba o najwyższe kwalifikacje swoich pracowników i najnowocześniejsze metody zwalczania owadów, gryzoni i mikroorganizmów.

Zakres zwalczania szkodników w Kołobrzegu i w pobliżu

Dezynsekcja<br>odrobaczanie
Dezynsekcja
odrobaczanie
Dezynfekcja<br>odkażanie
Dezynfekcja
odkażanie
Deratyzacja<br>odszczurzanie
Deratyzacja
odszczurzanie

Universal Service Robert Goszczycki

Zwycięstwa 153 lok. 13, 75-605 Koszalin

Partner Serwissimo z Kołobrzegu specjalizuje się w usługach z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Wykwalifikowana kadra tej firmy DDD to fachowcy posiadający obszerną wiedzę oraz odpowiednie kwalifikacje. Do każdego zlecenia podchodzą z sumiennością i zaangażowaniem, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży działają niesamowicie szybko i wyjątkowo skutecznie.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Kołobrzegu: Solne Zdroje, Zamoście, Lęborskie, Ogrody, Podczele, Śródmieście, Radzikowo, Radzikowo II, Rzemieślnicze, Nowa Starówka. 

 

Obsługiwane miasta w pobliżu Kołobrzegu: Białogard, Darłowo, Słupsk, Sławno, Koszalin.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Twoim problemem są karaczany lub mrówki faraona? Nie możesz poradzić sobie z pluskwami? A może w piwnicy zadomowiły się myszy? Wystarczy jeden telefon do firmy DDD z Kołobrzegu, która współpracuje z Serwissimo, a Twoje problemy przestaną istnieć. Pracujący tutaj eksperci pomogą Ci również, jeśli potrzebna jest Ci profesjonalna dezynfekcja po zmarłym. Nie zwlekaj, tylko skontaktuj się z nimi już teraz!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431