Ślusarz Zgierz

Jeśli potrzebne są Ci profesjonalne usługi ślusarskie, nie wybieraj fachowca z przypadku. Postaw na profesjonalistę, który doskonale zna się na swojej pracy i dysponuje odpowiednim sprzętem. W Zgierzu możesz skorzystać z pomocy partnera Serwissimo. To godny zaufania zakład ślusarski, który nie zawiedzie Cię w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie czy zgubionych kluczy do piwnicy. Pracującym tutaj fachowcom możesz zlecić również innego typu prace ślusarskie, w tym np. wymianę zamków w drzwiach, a także awaryjne otwieranie sejfu. Z pewnością docenisz kompleksową ofertę tego współpracownika Serwissimo, a także jego atrakcyjne ceny.

Zakres usług ślusarskich w Zgierzu i w pobliżu

Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów

Usługi Ślusarskie Klucz Serwis Agnieszka i Tomasz Świstacz

Zgierska 69, 91-463 Łódź

Doskonale rozumiemy, że w przypadku usług ślusarskich szczególnie liczy się czas i precyzja, dlatego naszymi partnerami zostają wyłącznie najlepsze zakłady ślusarskie. W Zgierzu polecamy Ci usługi współpracującego z nami ślusarza, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży, a dzięki doskonałym narzędziom jest w stanie sprostać niemal każdemu zleceniu. Przekonaj się sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Zgierza: Kurak, os. Krzywie-Chełmy, os. Chełmy-Adelmówek, os. 650-lecia, Przybyłów, Stare Miasto, Nowe Miasto, Piaskowice-Aniołów, Podleśna, Proboszczewice-Lućmierz, Rudunki.

Obsługiwane miasta: Łódź, Pabianice, Zgierz. 

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 140 zł
Diagnoza - GRATIS

Zgubiłeś klucze do mieszkania i nie masz zapasowego zestawu? To z pewnością jest dość stresująca chwila, jednak działaj z głową. Wystarczy jeden telefon do ślusarza ze Zgierza, który współpracuje z Serwissimo, a Twój problem szybko zniknie. Dla polecanego przez nas specjalisty awaryjne otwieranie mieszkania to żaden problem, podobnie jak wymiana zamków w drzwiachotwieranie auta bez kluczy. Jego ceny usług ślusarskich są bardzo atrakcyjne, więc skontaktuj się z nim również, jeśli potrzebujesz innego typu prac ślusarskich.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431