Ślusarz Zawiercie

Pilnie potrzebne jest Ci dyspozycyjne pogotowie ślusarskie z Zawiercia? Możesz liczyć na pomoc zakładu ślusarskiego, który współpracuje z Serwissimo. Pracujący tutaj ślusarze z pewnością nie zawiodą Cię w potrzebie. Możesz zlecić im zarówno drobną naprawę zamka czy wymianę wkładki Gerda, jak i skomplikowane usługi ślusarskie, które wymagają wyjątkowej precyzji i doświadczenia. Nie możesz dostać się do sejfu? A może złamałeś klucz w drzwiach? Partner Serwissimo z Zawiercia z pewnością będzie w stanie Ci pomóc. Jego zaangażowanie i profesjonalizm doceniło już wielu mieszkańców Zawiercia. Dołącz do nich również i Ty!

Zakres usług ślusarskich w Zawierciu i w pobliżu

Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów

Usługi Ślusarskie Sławomir Grzywiński

Wesoła 41, 42-242 Rędziny

Potrzebne są Ci nietypowe usługi ślusarskie? Z pewnością będzie w stanie Ci pomóc partner Serwissimo z Zawiercia. To solidny ślusarz, który precyzyjnie wykonuje nie tylko standardowe zlecenia, ale również prace ślusarskie wymagające szczególnych umiejętności i narzędzi. Z pewnością docenisz jego sumienność, rzetelność i opanowanie w awaryjnej sytuacji, a także przystępne stawki usług.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Zawiercia: Kosowska Niwa, Miodowa, Stawki, Szymańskiego (TAZ), Piłsudksiego, Zuzanka, Argentyna, Kromołów, Bzów, Marciszów, Borowe Pole, Stary Rynek, Przyjaźń, Centrum, Żabki, Blanowice, Warty, Żerkowice.

Obsługiwane miasta w pobliżu Zawiercia: Częstochowa, Kłobuck, Lubliniec, Blachownia, Myszków, Radomsko, Krzepice.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie to wbrew pozorom nie jest sytuacja, która zdarza się rzadko. Oczywiście jest to bardzo stresujący problem, jednak doświadczony ślusarz poradzi sobie z nim dosłownie w kilka chwil. Jeśli potrzebne jest Ci awaryjne otwieranie auta, skontaktuj się z partnerem Serwissimo z Zawiercia, który podobne usługi ślusarskie wykonuje na co dzień. Oczywiście możesz zlecić mu również innego typu prace ślusarskie. Zawsze działa w pełni profesjonalnie, a przy tym również niedrogo. Skontaktuj się z nim już dziś, a przekonasz się sam!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431