Ślusarz Zawiercie

Pilnie potrzebne jest Ci dyspozycyjne pogotowie ślusarskie z Zawiercia? Możesz liczyć na pomoc zakładu ślusarskiego, który współpracuje z Serwissimo. Pracujący tutaj ślusarze z pewnością nie zawiodą Cię w potrzebie. Możesz zlecić im zarówno drobną naprawę zamka czy wymiana wkładki Gerda, jak i skomplikowane usługi ślusarskie, które wymagają wyjątkowej precyzji i doświadczenia. Nie możesz dostać się do sejfu? A może złamałeś klucz w drzwiach? Partner Serwissimo z Zawiercia z pewnością będzie w stanie Ci pomóc. Jego zaangażowanie i profesjonalizm doceniło już wielu mieszkańców Zawiercia. Dołącz do nich również i Ty!

Zakres usług ślusarskich w Zawierciu i w pobliżu

Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów
Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków

Sławomir Grzywiński P.H.U. Auto-Zamki

Wesoła 41, 42-242 Rędziny

Potrzebne są Ci nietypowe usługi ślusarskie? Z pewnością będzie w stanie Ci pomóc partner Serwissimo z Zawiercia. To solidny ślusarz, który precyzyjnie wykonuje nie tylko standardowe zlecenia, ale również prace ślusarskie wymagające szczególnych umiejętności i narzędzi. Z pewnością docenisz jego sumienność, rzetelność i opanowanie w awaryjnej sytuacji, a także przystępne stawki usług.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Zawiercia: Kosowska Niwa, Miodowa, Stawki, Szymańskiego (TAZ), Piłsudksiego, Zuzanka, Argentyna, Kromołów, Bzów, Marciszów, Borowe Pole, Stary Rynek, Przyjaźń, Centrum, Żabki, Blanowice, Warty, Żerkowice.

Obsługiwane miasta w pobliżu Zawiercia: Częstochowa, Kłobuck, Lubliniec, Blachownia, Myszków, Radomsko, Krzepice.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie to wbrew pozorom nie jest sytuacja, która zdarza się rzadko. Oczywiście jest to bardzo stresujący problem, jednak doświadczony ślusarz poradzi sobie z nim dosłownie w kilka chwil. Jeśli potrzebne jest Ci awaryjne otwieranie auta, skontaktuj się z partnerem Serwissimo z Zawiercia, który podobne usługi ślusarskie wykonuje na co dzień. Oczywiście możesz zlecić mu również innego typu prace ślusarskie. Zawsze działa w pełni profesjonalnie, a przy tym również niedrogo. Skontaktuj się z nim już dziś, a przekonasz się sam!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431