Ślusarz Wejherowo

Zatrzaśnięte kluczyki w aucie? Nie martw się na zapas. Jeśli jesteś mieszkańcem Wejherowa lub okolic, po prostu skontaktuj się z partnerem Serwissimo, a szybko dostaniesz się do swojego samochodu. Dla polecanego przez nas doświadczonego ślusarza awaryjne otwieranie aut nie stanowi żadnego wyzwania. Ten rzetelny fachowiec wykonuje na co dzień również inne prace ślusarskie, dlatego możesz zgłosić się do niego również, jeśli potrzebna jest Ci wymiana wkładki Gerda lub otwieranie sejfu.

Zakres usług ślusarskich w Wejherowie i w pobliżu

Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów

Usługi Ślusarskie Marek Raczyński

Zgoda 4 lok. 3, 81-361 Gdynia

Solidny ślusarz z Wejherowa to specjalista, którego polecamy z prawdziwą przyjemnością. Jego usługi ślusarskie doceniło już wielu wcześniejszych klientów. Z pewnością zadowoli Cię jego kompleksowa oferta oraz przystępne stawki. To fachowiec, który do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem, sumiennością i najwyższą precyzją, co widać w efektach jego pracy. Sprawdź sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Wejherowa: Cementownia, Dzielnica Zachodnia, Kąpino Dolne, os. Harcerskie, os. Przemysłowa, os. Staszica, os. Ściegiennego, Śródmieście, Nanice, os. 1000-lecia, os. Chopina, os. Kaszubskie, os. Przyjaźni, os. Sucharskiego, Śmiechowo, Zamek.

Obsługiwane miasta w pobliżu Wejherowa: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Reda, Rumia, Kartuzy.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Godny zaufania i dyspozycyjny ślusarz to skarb, dlatego już teraz zapisz sobie telefon do partnera Serwissimo z Wejherowa, którego usługi ślusarskie doceniło już wielu wcześniejszych klientów. Nigdy nie wiesz, kiedy kontakt ten może okazać się potrzebny. Wbrew pozorom zepsuty zamek w drzwiach to nie jest odosobniony przypadek. Również zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie zdarzają się bardzo często. Partner Serwissimo z Wejherowa pomoże Ci również dostać się do sejfu, którego zamek się uszkodził, a także wykona dla Ciebie innego typu prace ślusarskie, które są Ci potrzebne. Skontaktuj się z nim już teraz, a zobaczysz, czym jest profesjonalizm działania!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431