Ślusarz Warszawa

Nie możesz dostać się do mieszkania? Złamany klucz w drzwiach to na szczęście nie jest problem dla solidnego ślusarza z Warszawy. Wystarczy, że zadzwonisz, a fachowiec najszybciej jak to jest możliwe przyjedzie w wyznaczone przez Ciebie miejsce i pomoże Ci z wejściem do mieszkania. Zakład ślusarski z Warszawy, którego poleca Serwissimo, zatrudnia wyłącznie najlepszych i dyspozycyjnych specjalistów, dla których awaryjne otwieranie drzwi to żaden problem. Zadzwoń do nich również, kiedy potrzebujesz wymiany zamków na nowe lub innych usług ślusarskich. Możesz liczyć na profesjonalną pomoc przy każdym problemie ślusarskim, z jakim się zgłosisz!

Zakres usług ślusarskich w Warszawie i w pobliżu

Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów

Usługi Ślusarskie Cezar Cezary Górski

Racławicka 133 lok. 10, 02-117 Warszawa

Jeśli usługi ślusarskie w Warszawie, to wyłącznie w zakładzie ślusarskim polecanym przez Serwissimo. Sprawdzone przez nas pogotowie zamkowe to profesjonaliści, którym możesz zaufać. To bez wątpienia fachowcy, którzy doskonale znają się na swojej profesji, a przy tym potrafią działać szybko i skutecznie. Solidny ślusarz z Warszawy i niskie ceny usług? Tylko w Serwissimo!  

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Usługi ślusarskie w Warszawie

Zgubiłeś jedyny zestaw kluczy do mieszkania? Tu potrzebne będzie awaryjne otwieranie drzwi. Na szczęście taka usługa nie jest problemem dla solidnego ślusarza z Warszawy, który polecany jest w Serwissimo. Ten fachowiec pomoże Ci również w przypadku konieczności naprawy zamka w samochodzie lub wymiany zamków po włamaniu. Wybierając zakład ślusarski z Warszawy, wybierasz ekspresowe i niedrogie usługi ślusarskie na najwyższym poziomie. Przekonaj się sam!

Wymiana zamków

Nie jesteś „złotą rączką” i nie wiesz, jak samodzielnie wymienić zamek w drzwiach Twojego mieszkania? Zadania takie jak chociażby wymiana zamka antywłamaniowego warto powierzyć doświadczonemu ślusarzowi z wiedzą popartą umiejętnościami i doświadczeniem. Solidnych i uczciwych specjalistów od wymiany zamków znajdziesz wśród partnerów strony Serwissimo. W szeroki zakres ich usług wchodzi również kompleksowa wymiana wkładki w drzwiach oraz montaż zamka nawierzchniowego. Z niebywałą precyzją wykonają oni również montaż rygla oraz montaż zasuwy, a cennik usług z pewnością nie wpłynie na Twój domowy budżet.

Awaryjne otwarcie drzwi

Nierzadko zdarzają się sytuacje, kiedy nie możemy otworzyć drzwi do własnego domu lub mieszkania. Zatrzaśnięte drzwi to poważny problem, który wymaga szybkiej interwencji. Zadania takie jak otwieranie mieszkań najlepiej powierzyć solidnym i rzetelnym specjalistom. Wykwalifikowanych ślusarzy z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem znajdziesz wśród partnerów strony Serwissimo. Dla nich otwarcie drzwi antywłamaniowych to codzienna praca. Możesz powierzyć im również otwarcie drzwi z włożonym kluczem. Postaw na pogotowie ślusarskie, a więcej nie będziesz musiał martwić się o Twoje drzwi do mieszkania.

Awaryjne otwarcie samochodu

Nie możesz dostać się do własnego samochodu? Nie jest to możliwe przez zatrzaśnięte drzwi lub złamany, czy też uszkodzony zamek? Samochód z uszkodzonym zamkiem wymagać będzie szybkiego otwarcia. Otwieranie samochodów najlepiej powierzyć profesjonaliście, który będzie doskonale wiedział, jak się za to zabrać. Solidnych i rzetelnych ślusarzy znajdziesz na stronie Serwissimo. Bez żadnego problemu możesz powierzyć im wyjęcie złamanego klucza ze stacyjki. Z wykwalifikowanymi fachowcami również zatrzaśnięte klucze nie będą powodem do obaw. Możesz powierzyć im również otwierania auta z podwójnym ryglowaniem.

Inne usługi ślusarskie

Bardzo często dochodzi do sytuacji, kiedy w wyniku awarii lub zwykłego rozkojarzenia normalne otwarcie sejfu czy otwarcie skrzynki na listy może okazać się niemożliwe. Zarówno awaryjne otwieranie sejfów, jak również profesjonalne otwieranie skrzynek na listy najlepiej powierzyć doświadczonemu ślusarzowi. Solidnych oraz rzetelnych ślusarzy z odpowiednimi umiejętnościami oraz sprzętem znajdziesz na stronie Serwissimo. Oprócz zadania, jakim jest otwieranie skrytek pocztowych, możesz zlecić im również otwarcie kasy fiskalnej, a w razie konieczności kompleksowy montaż zabezpieczeń antywłamaniowych.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431