Ślusarz Warszawa

Nie możesz dostać się do mieszkania? Złamany klucz w drzwiach to na szczęście nie jest problem dla solidnego ślusarza z Warszawy. Wystarczy, że zadzwonisz, a fachowiec najszybciej, jak to jest możliwe, przyjedzie w wyznaczone przez Ciebie miejsce i pomoże Ci z wejściem do mieszkania. Zakład ślusarski z Warszawy, którego poleca Serwissimo, zatrudnia wyłącznie najlepszych i dyspozycyjnych specjalistów, dla których awaryjne otwieranie drzwi to żaden problem. Zadzwoń do nich również, kiedy potrzebujesz wymiany zamków na nowe lub innych usług ślusarskich. Możesz liczyć tu na profesjonalną pomoc przy każdym problemie ślusarskim, z jakim się zgłosisz!

Zakres usług ślusarskich w Warszawie i w pobliżu

Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów
Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków

Cezar Cezary Górski

Racławicka 133 lok. 10, 02-117 Warszawa

Jeśli usługi ślusarskie w Warszawie, to wyłącznie w zakładzie ślusarskim polecanym przez Serwissimo. Sprawdzonyeprzez nas pogotowie zamkowe to profesjonaliści którym możesz zaufać. To bez wątpienia fachowcy, którzy doskonale znają się na swojej profesji, a przy tym potrafią działać szybko i skutecznie. Solidny ślusarz z Warszawy i niskie ceny usług? Tylko w Serwissimo!  

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

 

Zgubiłeś jedyny zestaw kluczy do mieszkania? Tu potrzebne będzie awaryjne otwieranie drzwi. Na szczęście taka usługa nie jest problemem dla solidnego ślusarza z Warszawy, który polecany jest w Serwissimo. Ten fachowiec pomoże Ci również w przypadku konieczności naprawy zamka w samochodzie lub wymiany zamków po włamaniu. Wybierając zakład ślusarski z Warszawy, polecany przez Serwissimo, wybierasz ekspresowe i niedrogie usługi ślusarskie na najwyższym poziomie. Przekonaj się sam!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431