Ślusarz Wałbrzych

Wałbrzych to miejsce Twojego zamieszkania? Potrzebne jest Ci solidne, dyspozycyjne i niedrogie pogotowie zamkowe, które nie zawiedzie Cię w sytuacji awaryjnej? A może interesują Cię precyzyjne usługi ślusarskie innego typu? Możesz przeglądać kolejne ogłoszenia w Internecie, ale możesz zaoszczędzić sobie sporo czasu oraz nerwów i od razu zadzwonić do zakładu ślusarskiego z Wałbrzychaa, który jest partnerem Serwissimo. Usługi, takie jak wymiana wkładki Gerda czy awaryjne otwieranie auta wykonywane są praktycznie od ręki. Sprawdź sam!

Zakres usług ślusarskich w Wałbrzychu i w pobliżu

Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów
Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków

Lesław Sowiński Zakład Usługowy Assko

Główna 9, 58-309 Wałbrzych

Solidny i dyspozycyjny ślusarz to niewątpliwie skarb, zwłaszcza w sytuacji awaryjnej, gdzie liczy się czas i precyzja. Właśnie taki jest na szczęście partner Serwissimo z Wałbrzycha, który świadczy usługi ślusarskie na najwyższym poziomie oraz w niewygórowanych cenach. Pracujący tutaj eksperci szybko i skutecznie poradzą sobie z każdym zamkiem, bez względu na jego typ czy markę.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Wałbrzycha: Biały Kamień, Dolina Szwajcarska, Gaj, Glinik, Rusinowa, Sobięcin, Stary Zdrój, Śródmieście, Lubiechów, Nowe Miasto, Piaskowa Góra, Podzamcze, Poniatów, Szczawienko. 

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
130

 

Zostawiłeś jedyny zestaw kluczy w mieszkaniu, ale zorientowałeś się o tym dopiero na korytarzu, po zatrzaśnięciu drzwi? Kluczyk w aucie się złamał, a na domiar złego sejf nie chce się otworzyć? Potrzebna jest Ci pomoc profesjonalisty. Zakład ślusarski z Wałbrzycha, będący partnerem Serwissimo to najlepszy wybór w tych i wielu innych problemach z zamkami. Dla pracujących tutaj fachowców wymiana wkładki w zamku nie jest problemem, podobnie jak naprawa zamka w samochodzie. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i doskonałym narzędziom. Zadzwoń już teraz i oszczędź sobie sporo nerwów!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431