Ślusarz Tychy

Nie wiesz, gdzie zostały klucze od Twojego mieszkania? Jak najszybciej skontaktuj się z partnerem Serwissimo – zapewniamy, że ślusarz z Tych przyjedzie do Ciebie niezwłocznie po Twoim zgłoszeniu. Ten specjalista od wielu lat zajmuje się wymianą zamków, montażem zamków oraz awaryjnym otwieraniem mieszkań. Dzięki znajomości nowoczesnych rozwiązań wszystkie zadania wykonywane są sprawnie oraz na możliwie najwyższym poziomie. Fachowcy współpracujący z Serwissimo zadbają o najdrobniejszy szczegół, dlatego nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj zostaw zgłoszenie!

Zakres usług ślusarskich na terenie Tych i w pobliżu

Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów

Usługi Ślusarskie Kanclerz Joanna Kanclerz

Kościuszki 118, 42-242 Rędziny

W przypadku nagłych awarii dotyczących zamków do drzwi nie pozostaje nic innego, jak niezwłoczny kontakt z solidnymi, cieszącymi się uznaniem fachowcami. Zgłoś się do ślusarzy z Tychów i oczekuj na natychmiastową realizację zgłoszenia. Zapewniamy, że specjaliści poradzą sobie z najbardziej skomplikowanymi usterkami – podczas wieloletniego stażu nie spotkali się ze zleceniami, które mogłyby przekroczyć posiadane przez nich umiejętności. Sprawdź sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Tych: Cielmice, Czułów, Glinka, Jaroszowice, Mąkołowiec, Nowe Tychy, Stare Tychy, Osiedle A, Osiedle B, Wygorzele, Zwierzyniec, Paprocany, Radziejówka, Suble, Śródmieście, Urbanowice, Wartogłowiec, Wilkowyje, Zawiść, Żwaków.

Obsługiwane miasta w pobliżu Tychów: Pszczyna, Kłobuck, Lubliniec, Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza, Myszków,  Bielsko-Biała, Radomsko, Częstochowa, Czechowice-Dziedzice.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 150 zł
Diagnoza - GRATIS

Partner Serwissimo dzięki fachowemu podejściu jest w stanie zażegnać każdy ślusarski kryzys. Niezależnie od tego, czy chodzi o awaryjne otworzenie drzwi, wymianę zamka lub zatrzaśnięte w aucie kluczyki, otrzymasz pomoc na jak najwyższym poziomie. Terminowość oraz dokładność to mocne filary działalności partnera Serwissimo, na których od lat ten opiera skuteczne budowanie własnej marki. Zadzwoń po pomoc do odpowiedzialnego ślusarza! Zaufaj rzetelności i długoletniemu doświadczeniu.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431