Ślusarz Tomaszów Mazowiecki

Masz problem z dostaniem się do samochodu? Złamany klucz w drzwiach to na szczęście jeszcze nie koniec świata. Zatrzaśnięte w aucie kluczyki również. Wystarczy jeden Twój telefon, a solidny ślusarz z Tomaszowa Mazowieckiego przyjedzie na wskazany przez Ciebie adres i rozwiąże Twój problem z zamkami, bez względu na jego stopień skomplikowania. Potrzebujesz wymiany zamków na nowe? A może interesują Cię inne, odrobinę niestandardowe usługi ślusarskie? Zadzwoń już dzisiaj do zakładu ślusarskiego z Tomaszowa Mazowieckiego, który jest partnerem Serwissimo!

Zakres usług ślusarskich w Tomaszowie Mazowieckim i w pobliżu

Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów

Usługi Ślusarskie Klucz-Tom Jacek Borowczyk

Rocha Paszkowskiego 15, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Profesjonalne usługi ślusarskie w Tomaszowie Mazowieckim? Jeśli obok solidności cenisz również dyspozycyjność oraz niewygórowane stawki, postaw na ślusarza, który jest partnerem Serwissimo. Polecany przez nas zakład ślusarski działa niesamowicie szybko, kiedy sytuacja tego wymaga. Wieloletnie doświadczenie i doskonałe przygotowanie sprzętowe pozwalają uporać się z każdym zamkiem.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Tomaszowa Mazowieckiego: Białobrzegi, Bocian, Duże Nagórzyce, Kaczka, Kępa, Male Nagórzyce, Nagórzyce, Podgórze, Rolandówka, Siedmiodomki , Tomaszówek, Wilanów, Brzustówka, Józefów, Karpaty, Laski, Ludwików, Łąki Henrykowskie, Niebrów, Nowy Port, Podoba, Starzyce, Utrata, Zapiecek.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Masz nietypowy problem ślusarski? Nie bardzo wiesz, gdzie zgłosić się po pomoc? W Tomaszowie Mazowieckim wybór jest jeden. Partner Serwissimo, który świadczy usługi ślusarskie na najwyższym poziomie. Stawiając na ślusarza z Tomaszowa Mazowieckiego, który należy do sprawdzonych partnerów Serwissimo, wybierasz ekspresowe działanie i solidność, o której może tylko pomarzyć konkurencja. Awaryjne otwieranie zamków w mieszkaniu? To żaden problem dla naszego partnera. Wymiana wkładki Gerda? A może otwieranie sejfów? Tu zawsze uzyskasz profesjonalną pomoc. Zadzwoń już teraz!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431