Ślusarz Szczecin

Jeśli chcesz, aby odpowiedzialny ślusarz w Szczecinie zajął się dla Ciebie skuteczną wymianą zamka albo awaryjnym otwarciem mieszkania, to koniecznie skontaktuj się z nami. Partner Serwissimo świadczy usługi ślusarskie na najwyższym poziomie, a każde powierzone mu zlecenie traktuje priorytetowo. Profesjonalny serwis usług ślusarskich w Szczecinie to sprawdzony przez setki klientów sposób na każdy popsuty zamek i każde zacięte drzwi. Nie wierzysz? Przekonaj się i zostaw zgłoszenie już teraz!

Zakres usług ślusarskich na terenie Szczecina i w pobliżu

Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów
Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków

MULTI-SERWIS SZCZECIN PIOTR BYTNIEWSKI

Panoramiczna 13/13, 71-447 Szczecin

Wszyscy klienci są dla ślusarzy ze Szczecina bardzo ważni, dlatego współpracujący w tej lokalizacji partner Serwissimo dokłada wszelkich starań, aby  jego zakres usług odpowiadał na wszystkie potrzeby klienta. Punktualność i rzetelne podejście do interwencji to mocne podstawy wszystkich jego działań. Możesz się o tym przekonać, jeśli tylko pozwolisz, by to właśnie specjalista z Serwissimo zajął się Twoimi zamkami!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Szczecina: Prawobrzeże, Śródmieście, Północ, Zachód, Niebuszewo.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 120 zł

Jeśli właśnie wymiana zamków w Szczecinie jest dla ciebie źródłem stresu, to koniecznie zostaw nam swoje zgłoszenie i doświadcz wysokiego standardu usług. Ślusarz działający na tym terenie pomoże Ci nawet w przypadku najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych ślusarskich interwencji. Awaryjnie otworzy każdy samochód i drzwi wejściowe, a jego doświadczenie jest gwarantem skutecznego i odpowiedzialnego działania. Przekonaj się, na czym polega profesjonalne pogotowie ślusarskie w Szczecinie!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431