Ślusarz Świdnica

Nie da się ukryć, że niesprawne, zacinające się drzwi to zadanie dla posiadających niezbędne kwalifikacje i doświadczenie fachowców. Zapomnij o problemie, z jakim przyszło Ci się zmierzyć i bezzwłocznie skontaktuj się ze ślusarzem ze Świdnicy współpracującym z Serwissimo. Ten specjalista skutecznie i z należną ostrożnością otworzy drzwi do mieszkania oraz samochodu. Zapomnij o problemie, z jakim przyszło Ci się zmierzyć i bezzwłocznie skontaktuj się z tym profesjonalistą. Zaufaj wysokiej klasy ekspertom i jeszcze dzisiaj zostaw zgłoszenie!

Zakres usług ślusarskich na terenie Świdnicy i w pobliżu

Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów

Usługi Ślusarskie Fast Flek Daniel Kuźma

Henryka Wieniawskiego 19, 58-306 Wałbrzych

Nie wiesz, jak poradzić sobie z zepsutym zamkiem od mieszkania? Konieczne będzie skorzystanie z samochodu, ale nie jesteś w stanie samodzielnie otworzyć drzwi? Serwissimo stawia na fachowców, którym nie brakuje zaangażowania i odpowiedzialności. Poznaj sposób, w jaki pracują ślusarze ze Świdnicy i polecaj ich usługi rodzinie oraz znajomym. Zadzwoń już teraz, a na pewno nie pożałujesz!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Świdnicy: Kraszowice, Os. Kolonia, Os. Młodych, Os. Piastów, Os. Słowiańskie, Os. Zarzecze, Os. Zawiszów, Os. Zwierzynieckie.

Obsługiwane miasta w pobliżu Świdnicy: Bolków, Świebodzice, Boguszów-Gorce, Wałbrzych, Głuszyca, Bielawa, Jedlina-Zdrój, Kamienna Góra, Dzierżoniów, Karpacz, Kowary, Jelenia Góra.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 100 zł

Wracasz z pracy i zastajesz zacięte drzwi do mieszkania? Najlepszym rozwiązaniem będzie natychmiastowy kontakt z partnerem Serwissimo. Decydując się na jego usługi nie musisz obawiać się o efekty zrealizowanych zleceń, bo sprawnie upora się z każdym przekazanym zadaniem. Postaw na sprawdzonych, cieszących się dobrymi opiniami specjalistów i zapomnij o awariach związanych z zamkiem do mieszkania lub samochodu! Wystarczy, że wykonasz jeden telefon i przekażesz swoje zgłoszenie.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431