Ślusarz Swarzędz

Kluczyki zostały w aucie? Chwila nieuwagi nie musi sprawiać, że Twój dzień będzie stracony. Postaw na awaryjne otwieranie samochodu, a już niedługo zapomnisz o problemie. Wybierz partnera Serwissimo ze Swarzędza. Działający na tym terenie ślusarze dysponują niezbędnymi narzędziami, dzięki czemu ich prace ślusarskie wykonywane są precyzyjnie i ekspresowo. Zaufaj profesjonalistom z fachem w ręku, a unikniesz niepotrzebnego stresu. Zadzwoń!

Zakres usług ślusarskich na terenie Swarzędza i w pobliżu

Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów

Usługi Ślusarskie Lock-System Krzysztof Tułaza

Pod Lipami 6/31, 61-634 Poznań

Wymiana zamków w Swarzędzu to zadanie, którym partner Serwissimo zajmie się z dużą energią i zaangażowaniem. Dzięki jego fachowej wiedzy, gromadzonej już od wielu lat, jest w stanie sprostać najtrudniejszym ślusarskim wyzwaniom. Jeśli konieczność awaryjnego otwarcia drzwi z różnych przyczyn spadła na Ciebie jak grom z jasnego nieba, to z pewnością chcesz, aby tak stresująca sytuacja jak najszybciej się dla Ciebie skończyła.

Obszar działania

Obsługiwany cały Swarzędz.

Obsługiwane miasta w pobliżu Swarzędza: Luboń, Sopot, Gdynia, Poznań, Gdańsk, Pruszcz Gdański.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 140 zł
Diagnoza - GRATIS

Postaw na profesjonalistów, którzy pomogą Ci w sposób błyskawiczny. Doświadczony ślusarz przyjedzie do Ciebie ekspresowo i profesjonalnie zamontuje zamek każdej marki. Wysokie kwalifikacje i wieloletnia praktyka w zawodzie dają pewność kompleksowo wykonanego zlecenia. Partnerzy Serwissimo są specjalistami, którzy na awaryjnym otwieraniu samochodów lub mieszkań znają się jak nikt inny. Jesteśmy przekonani, że dzięki ich pomocy szybko zapomnisz o problemach związanych z niesprawnymi zamkami i dołączysz do grona zadowolonych klientów. Zadzwoń i ustal wszelkie szczegóły!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431