Ślusarz Swarzędz

Kluczyki zostały w aucie? Chwila nieuwagi nie musi sprawiać, że Twój dzień będzie stracony. Postaw na awaryjne otwieranie samochodu, a już niedługo zapomnisz o problemie. Wybierz partnera Serwissimo ze Swarzędza. Działający na tym terenie ślusarze dysponują niezbędnymi narzędziami, dzięki czemu ich prace ślusarskie wykonywane są precyzyjnie i ekspresowo. Zaufaj profesjonalistom z fachem w ręku, a unikniesz niepotrzebnego stresu. Zadzwoń!

Zakres usług ślusarskich na terenie Swarzędza i w pobliżu

Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów
Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków

DARIUSZ KURYŁOWICZ

os. Orła Białego 69/21, 61-251 Poznań

Wymiana zamków w Swarzędzu to zadanie, którym partner Serwissimo zajmiem się z dużą energią i zaangażowaniem. Dzięki jego fachowej wiedzy, gromadzonej już od wielu lat, jest w stanie sprostać najtrudniejszym ślusarskim wyzwaniom.  Jeśli konieczność awaryjnego otwarcia drzwi z różnych przyczyn spadła na Ciebie jak grom z jasnego nieba, to z pewnością chcesz, aby tak stresująca sytuacja jak najszybciej się dla Ciebie skończyła.

Obszar działania

Obsługiwany cały Swarzędz.

 

Obsługiwane miasta w pobliżu Swarzędza: Kostrzyn, Luboń, Oborniki, Poznań, Murowana Goślina.

 

 

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 120 zł
Diagnoza - GRATIS

Postaw na profesjonalistów, którzy pomogą Ci w sposób błyskawiczny. Doświadczony ślusarz przyjedzie do Ciebie ekspresowo i profesjonalnie zamontuje zamek każdej marki. Wysokie kwalifikacje i wieloletnia praktyka w zawodzie dają pewność kompleksowo wykonanego zlecenia. Partnerzy Serwissimo są specjalistami, którzy na awaryjnym otwieraniu samochodów lub mieszkań znają się jak nikt inny. Jesteśmy przekonani, że dzięki ich pomocy szybko zapomnisz o problemach związanych z niesprawnymi zamkami i dołączysz do grona zadowolonych klientów. Zadzwoń i ustal wszelkie szczegóły!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431