Ślusarz Rumia

Popsuty zamek to duży problem, który jest szczególnie uciążliwy, kiedy się spieszysz. Nie możesz dostać się do samochodu lub mieszkania? Skontaktuj się ze ślusarzem z Rumii, który współpracuje z Serwissimo. To godny polecenia fachowiec, w którego zakres usług wchodzi między innymi naprawa i wymiana zamków, a także awaryjne otwieranie zamków. Możesz bez obaw zgłosić się ponadto do niego, jeśli potrzebne są Ci nietypowe usługi ślusarskie. Z pewnością również wtedy będzie w stanie Ci pomóc. Nie wybieraj fachowców od zamków z przypadku, tylko postaw na najlepszych specjalistów w okolicy. Doświadczony ślusarz, który współpracuje z Serwissimo czeka na Twój telefon!

Zakres usług ślusarskich w Rumi i w pobliżu

Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów
Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków

Marek Raczyński Technika Zabezpieczeń

Zgoda 4 lok. 3, 81-361 Gdynia

Partner Serwissimo z Rumii zdecydowanie zostawia konkurencję daleko w tyle, jeśli chodzi o profesjonalne usługi ślusarskie. Potwierdza to szerokie grono jego klientów i pochlebne opinie o jego precyzji i rzetelności. Polecany przez nas ślusarz to bez wątpienia godny zaufania fachowiec, do którego możesz zgłosić się z każdego typu zleceniem, dotyczącym prac ślusarskich. Przekonaj się sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Rumi: Biała Rzeka, Janowo, Lotnisko, Stara Piła, Szmelta, Zagórze.

Obsługiwane miasta w pobliżu Rumi: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wejherowo, Tczew, Reda, Kartuzy.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

W Twoim mieszkaniu doszło do próby włamania i chcesz pilnie wymienić zamki? Złamany klucz w stacyjce nie pozwala Ci dojechać do pracy? Posiadasz sejf, ale uszkodził się w nim zamek i nie możesz dostać się do zawartości? W tych i wielu innych przypadkach pomoże Ci doświadczony ślusarz z Rumii, który współpracuje z Serwissimo. Skontaktuj się z nim już teraz, a zobaczysz, jak ekspresowe i skuteczne są jego interwencje!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431