Ślusarz Radom

Specjaliści ślusarki z Radomia przychodzą z pomocą w rozwiązaniu problemów z zamkami! Bez problemu poradzą sobie z wymianą wkładek do zamków, zapchanym zamkiem do drzwi, złamanym kluczem w zamku czy montażem zamka do drzwi. Powierz usługę w ręce wykwalifikowanego fachowca i zdecyduj się na partnera Serwissimo! Z pewnością docenisz niebywałe umiejętności tych znakomitych ekspertów, którzy w branży nie siedzą od wczoraj. Wybierając partnera Serwissimo, dokonujesz słusznego wyboru!

Zakres usług ślusarskich na terenie Radomia i w pobliżu

Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów
Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków

MISZ MASZ RAFAŁ GLEGOŁA

Mazowszany 46C, 26-624 Kowala-Stępocina

Zatrzaśnięte drzwi do mieszkania? To niedobrze, ale taka sytuacja może przydarzyć się każdemu. Na szczęście istnieje na to rozwiązanie. Wystarczy pozostawić zgłoszenie ślusarzowi z Radomia i oczekiwać na jego szybką interwencję. Jeśli spieszysz się do pracy albo jesteś zmęczony po długiej podróży i marzysz o tym, aby znaleźć się w łóżku, ale zamek odmawia posłuszeństwa, nie panikuj. Wezwij partnera Serwissimo i przekonaj się o jego profesjonalizmie!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Radomia: Borki, Brzustówka, os. Akademickie, Długojów, Godów, Gołębiów, Halinów, Idalin, Jeżowa Wola, Kaptur, Koniówka, Kozia Góra, Krzewień, Malenice, Michałów, Młodzianów, Osiedle Nad Potokiem, Dzierzków, Firlej, Glinice, Długojów Górny, Gołębiów I, Gołębiów II, Huta Józefowska, Janiszpol, Józefów, Kierzków, Kończyce, Krychnowice, Malczew, Miasto Kazimierzowskie, Mleczna, Młynek Janiszewski, Nowa Wola Gołębiowska.

 

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 100 zł
Diagnoza - GRATIS

Zgubiłeś klucze do domu i potrzebujesz pilnie wymienić zamek? A może złamał Ci się klucz w zamku? Nawet dobre zamki ulegają czasami niespodziewanym awariom. Niezależnie od tego, z jakiego powodu nie możesz dostać się do środka swojego mieszkania, powinieneś skorzystać z pomocy dobrego ślusarza. Pogotowie zamkowe z Radomia pomoże Ci z większością zleceń z zakresu usług ślusarskich. Pomogą zarówno z awaryjnymi sytuacjami wymagającymi szybkiego czasu reakcji, jak i zwykłym montażem zamka. Zgłoś się do Serwissimo, a na pewno nie pożałujesz!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431