Ślusarz Otwock

W Serwissimo doskonale rozumiemy, jak cenne są profesjonalne usługi ślusarskie, dlatego naszymi partnerami zostają zawsze wyłącznie najlepsze zakłady ślusarskie, które działają ekspresowo, solidnie, a przy tym również niedrogo. Potrzebna jest Ci wymiana wkładki Gerda? A może chcesz wymienić zamki w biurze na nowe? Musisz otworzyć sejf, do którego zgubiłeś kod? Skontaktuj się ze ślusarzem z Otwocka, który jest partnerem Serwissimo. Jego wykwalifikowana kadra pomoże Ci w każdej niespodziewanej sytuacji, kiedy konieczne będzie awaryjne otwieranie zamków w samochodzie, mieszkaniu lub sejfie.

Zakres usług ślusarskich w Otwocku i w pobliżu

Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów

Usługi Ślusarskie Radosław Falkowski

Przasnyska 16b lok. 64, 01-756 Warszawa

Jeśli potrzebny jest Ci solidny ślusarz z Otwocka, najlepszą opcją jest partner Serwissimo. Polecany przez nas zakład ślusarski zatrudnia wyłącznie wykwalifikowaną kadrę, której wieloletnie doświadczenie to niepowtarzalny atut. Na tle konkurencji fachowcy ci wyróżniają się dużym zaangażowaniem i sumiennością, a także ekspresową interwencją i przystępnymi stawkami usług ślusarskich.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Otwocka: Jabłonna, Kresy, Mlądz, Soplicowo, Teklin, Wólka Mlądzka , Ługi, Śródborów, Śródmieście, Świder Wschodni, Świder Zachodni, Świdry Wielkie, Świerk.

Obsługiwane miasta w pobliżu Otwocka: Warszawa, Garwolin, Piaseczno, Legionowo, Serock, Marki, Wołomin, Kobyłka, Ząbki, Nowy Dwór Mazowiecki, Sulejówek.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Ten dzień jest serią wypadków, a na domiar złego zatrzasnąłeś kluczyki w aucie? To nie jest czas na nerwy. To czas na działanie. Pomoże Ci partner Serwissimo z Otwocka, który z podobnymi problemami mierzy się na co dzień. Skontaktuj się z polecanym przez nas ślusarzem również, jeśli potrzebne jest Ci otwieranie sejfów, wymiana zamków lub usuwanie złamanych kluczy. Z pewnością będziesz mile zaskoczony jakością obsługi klienta i wysoką precyzją działania fachowca, który do Ciebie przyjedzie. Skontaktuj się z nim jak najszybciej!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431