Ślusarz Krosno

Roztargniony wyszedłeś z domu, zatrzasnąłeś drzwi i okazało się, że jedyny zestaw kluczy został wewnątrz mieszkania? Bez paniki. Jest na szczęście w Krośnie godny zaufania ślusarz, do którego możesz zadzwonić w razie tego typu sytuacji. Dla niego awaryjne otwieranie mieszkania to żaden problem. To doświadczony specjalista, który wykonuje również profesjonalnie innego typu usługi ślusarskie, w tym np. otwieranie sejfów, wymiana zamków czy naprawa zamków. Zawsze pracuje z pełnym zaangażowaniem i najwyższą skutecznością, o czym przekonało się już wielu Twoich sąsiadów. Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Zakres usług ślusarskich w Krośnie i w pobliżu

Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów

Usługi Ślusarskie K7 Karol Nowak

Cieszyna 176, 38-125 Cieszyna

Dyspozycyjny i solidny ślusarz z Krosna, który jest partnerem Serwissimo, czeka na Twój telefon. Możesz zgłosić się do niego zarówno z drobnym zleceniem, jak naprawa zamka, jak i z tym bardziej skomplikowanym, jak precyzyjne prace ślusarskie. To bez wątpienia godny zaufania fachowiec, który nie zawiedzie Cię w awaryjnej sytuacji, kiedy będzie potrzebne awaryjne otwieranie drzwi. Serwis ślusarski to zespół doświadczonych specjalistów, którym możesz zaufać.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Krosna: Białobrzegi, Krościenko Niżne, Polanka, Suchodół, os. Grota Roweckiego, os. Turaszówka, Śródmieście, Zawodzie, os. Markiewicza, os. Południe, os. Traugutta, os. Tysiąclecia.

Obsługiwane miasta: Lesko, Sanok, Krosno, Jasło, Strzyżów, Rzeszów, Tarnów, Tuchów , Przemyśl, Jarosław, Radymno, Przeworsk, Dynów, Łańcut, Leżajsk, Nisko, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Kolbuszowa, Nowa Dęba, Ropczyce, Pilzno, Mielec, Dębica, Biecz, Gorlice,  Nowy Sącz, Krynica Zdrój, Ciężkowice, Brzesk,  Bochnia, Żabno, Dąbrowa Tarnowska, Radomyśl wielki, Szczucin, Brzostek, Frysztak, Brzozów, Domaradz, Radgoszcz, Bobowa, Nowy Żmigród, Dukla, Baligród, Ustrzyki Dolne, Solina, Polańczyk, Gródek nad Dunajcem, Baranów Sandomierski, Rudnik nad Sanem, Sokołów Małopolski, Głogów Małopolski, Rymanów, Grybów.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 90 zł
Diagnoza - GRATIS

Zatrzaśnięte kluczyki? To bez wątpienia bardzo stresująca sytuacja, ale na szczęście nie jest to koniec świata. Skontaktuj się z partnerem Serwissimo z Krosna, a problem szybko zniknie. To utalentowany i rzetelny ślusarz, który działa precyzyjnie i sumiennie. Awaryjne otwieranie zamków to tylko jedna z usług, które wykonuje na co dzień. Możesz zlecić mu także innego typu prace ślusarskie. Z pewnością do każdego zlecenia podejdzie tak samo profesjonalnie. Skontaktuj się z nim już dzisiaj, a sam przekonasz się, dlaczego jest tak cenionym w Krośnie fachowcem!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431