Ślusarz Koszalin

Wyszedłeś na chwilę z samochodu i drzwi się zatrzasnęły z kluczem w środku? Spokojnie, to wcale nie zdarza się rzadko. Każdego dnia ślusarze zaprzyjaźnieni z Serwissimo ratują mieszkańców Koszalina i okolic z podobnych opresji. Awaryjne otwieranie samochodu nie stanowi problemu dla profesjonalistów, którzy dzięki doskonałemu przygotowaniu i zapleczu sprzętowym podejmują się otwierania wszystkich typów aut. To dzięki specjalistycznemu podejściu Twój stres spowodowany jakąkolwiek ślusarską usterką zniknie równie szybko, jak się pojawił. Zadzwoń!

Zakres usług ślusarskich w Kaliszu i w pobliżu

Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów
Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków

OKNA I DRZWI - NAPRAWA PAWEŁ FRĄCZEK

Ks. Bogusława X 3/8, 78-200 Białogard

Doskonale wiemy, że w życiu zdarzają się sytuacje, kiedy potrzebujesz szybkiej reakcji zaufanego ślusarza. Skontaktuj się z partnerem Serwissimo z Koszalina. Serwis, który polecamy działa na rynku już wiele lat, dzięki czemu ma doświadczenie w radzeniu sobie z różnymi awariami. Firma posiada najnowsze technologie, dzięki czemu rzetelnie wykona dla Ciebie usługi ślusarskie. Zadzwoń do nich i przekonaj się sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Koszalina: Akademickie, 4 Marca, Kędzierzyn, Kretomino, Przylesie, Rokosowo, Chełmoniewo, Lubiatowo, Unii Europejskiej, Zagórzyno, Lechitów, Wenedów, Na Skarpie, Bukowe, Dzierżęcino, Reduszka.

Obsługiwane miasta w pobliżu Koszalina: Kołobrzeg.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 70 zł

Precyzyjne prace ślusarskie czasem są niezbędne. Potrzebujesz awaryjnego otwierania samochodu? Zgubiłeś klucze i potrzebna Ci wymiana zamków? Ślusarz z Koszalina, który jest naszym partnerem, szybko przyjdzie Ci na ratunek. To doświadczony fachowiec, dzięki któremu szybko poradzisz sobie z problemami, jak wymiana wkładki Gerda. Nie martw się, firma ślusarska polecana przez Serwissimo to sprawdzony i niezawodny sposób na awarie. Sprawdź sam!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431