Ślusarz Kołobrzeg

Złośliwość rzeczy martwych czasem nie zna granic. Zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie, zacinające się zamki lub zepsute drzwi do mieszkania nie będą już dla Ciebie zmartwieniem. Ekspresowe usługi ślusarskie szybko pomogą uporać Ci się z Twoim problemem z zamkami. Zadzwoń do zaprzyjaźnionego z Serwissimo serwisu ślusarskiego. Najlepszy ślusarz w mieście, który dysponuje nowoczesnym, fachowym sprzętem oraz praktyczną wiedzą przyjedzie i zaradzi na Twój problem z zamkami! 

Zakres usług ślusarskich w Kołobrzegu i w pobliżu

Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów

Usługi Ślusarskie Gama Jarosław Obuchowski

Dworcowa 1a/1, 78-100 Kołobrzeg

Potrzebne Ci usługi ślusarza na już? Na pewno pomoże Ci partner Serwissimo z Kołobrzegu. Nasz zaprzyjaźniony fachowiec to jeden z najlepszych specjalistów w swojej branży, który rozwiązał już niejeden problem z zamkami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewnia profesjonalne podejście i szybką naprawę awarii zarówno sejfów, drzwi, jak i zatrzaśniętych drzwi od samochodu. Zadzwoń do niego już dziś!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Kołobrzegu: Solne Zdroje, Zamoście, Lęborskie, Ogrody, Podczele, Śródmieście, Radzikowo, Radzikowo II, Rzemieślnicze, Nowa Starówka.

Obsługiwane miasta w pobliżu Kołobrzegu: Koszalin, Gryfice, Białogard.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Zatrzasnąłeś kluczyki do swojego samochodu? A może zgubiłeś klucze do swojego mieszkania? W takich wypadkach konieczne jest, żeby zadzwonić do ślusarza, który zajmuje się profesjonalną wymianą zamków. Polecamy Państwu najlepszego specjalistę z Kołobrzegu, który operując nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem sprawnie wykona zleconą przez Ciebie usługę. Polecone przez nas pogotowie zamkowe przyjedzie do Ciebie natychmiast. Nasi zaprzyjaźnieni fachowcy wiedzą, że są sytuacje, które nie mogą czekać. Potrzebujesz awaryjnego otwierania sejfów lub usług ślusarskich innego typu? Skontaktuj się z profesjonalnym ślusarzem!

 

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431