Ślusarz Jelenia Góra

Złamany klucz w drzwiach to kiepski początek dnia. Na szczęście nie musi to oznaczać, że cały Twój dzień będzie stracony. Pogotowie ślusarskie z pewnością szybko znajdzie wyjście z tej sytuacji, więc jeśli jesteś mieszkańcem Jeleniej Góry lub okolic, skontaktuj się z partnerem strony Serwissimo, który swoje usługi ślusarskie kieruje do mieszkańców tego miasta. Jeśli potrzebujesz wymiany zamków lub interesuje Cię awaryjne otwieranie sejfu, również możesz się do niego zgłosić, ponieważ jego usługi ślusarskie są kompleksowe. Nie martw się również o cenę – nasi partnerzy zawsze mają przystępne cenniki.

Zakres usług ślusarskich w Jeleniej Górze i w pobliżu

Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów

Usługi Ślusarskie Max-Hol

Wiejska 82/2, 58-506 Jelenia Góra

Gdy potrzebny jest ślusarz, zwykle czas reakcji na zgłoszenie jest bardzo istotny. Właśnie dlatego usługi ślusarskie partnerów strony Serwissimo są zawsze błyskawiczne. Współpracujące z nami pogotowie ślusarskie z Jeleniej Góry to jednak nie tylko ekspresowa reakcja, ale również pełen profesjonalizm, solidność i skuteczność. Postaw na fachowców, którym możesz bez obaw zaufać.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Jeleniej Góry: Cieplice Śląskie, Czarne, Jagniątków, Sobieszów, Śródmieście, Zatorze, Goduszyn, Grabary, Maciejowa, Strupice, Zabobrze.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 200 zł
Diagnoza - GRATIS

Jeśli zgubiłeś klucze do samochodu lub zatrzasnąłeś je wewnątrz auta, najlepszym rozwiązaniem będzie wezwanie na pomoc fachowca, dla którego awaryjne otwieranie samochodu to pestka. Na szczęście w Jeleniej Górze działa sprawdzony partner strony Serwissimo, który czeka na Twój telefon. Ten godny polecenia ślusarz pomoże Ci również, gdy potrzebna będzie wymiana wkładki w zamku oraz innego typu profesjonalne usługi ślusarskie. Zaufaj najlepszym z najlepszych, a zaoszczędzisz mnóstwo nerwów. Skontaktuj się z polecanym fachowcem już teraz!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431