Ślusarz Gdańsk

Nie możesz dostać się do własnego mieszkania? Zamek odmówił posłuszeństwa? A może złamany klucz w zamku? Ktoś próbował włamać Ci się do piwnicy i uszkodził zamek? A może ktoś wepchnął coś do środka i klucz nie wchodzi do końca? Jeśli jesteś mieszkańcem Gdańska lub okolic, zgłoś się do solidnego ślusarza, na którego namiary znajdziesz w Serwissimo. To usługi ślusarskie na najwyższym poziomie, bez względu na rodzaj zlecenia, z jakim się zgłosisz. Potrzebujesz wymiany zamków? A może nie możesz dostać się do sejfu? Tu również pomoże Ci sprawdzony przez Serwissimo ślusarz z Gdańska. Ceny usług nie są tutaj wygórowane, a z pewnością są konkurencyjne na rynku.

Zakres usług ślusarskich w Gdańsku i w pobliżu

Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów
Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków

Techmex Tomasz Smołoński

Franciszka Liszta 2 lok. 81, 80-170 Gdańsk

Solidny i wyjątkowo dyspozycyjny ślusarz z Gdańska? Nie marnuj czasu na szukanie, tylko od razu zgłoś się do partnera Serwissimo! Pracujący tutaj doświadczeni fachowcy, rozwiążą każdą sytuację awaryjną wymagającą usług ślusarskich. Docenisz u nich szybkość reakcji i rzetelność, a ponadto atrakcyjne ceny usług ślusarskich. Przekonaj się sam, czym jest profesjonalna obsługa klienta!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Gdańska: Aniołki, Brętowo, Brzeźno, Chełm, Jasień, Kokoszki, Letnica, Matarnia, Młyńska, Nowy Port, Śródmieście, Zaspa, Żabianka, Oliwa, Olszynka, Orunia, Osowa, Piecki-Migowo, Przeróbka, Przymorze, Rudniki, Stogi, Strzyża, Wrzeszcz, VII Dwór, Tysiąclecia.

 

Obsługiwane miasta w pobliżu Gdańska: Sopot, Pruszcz Gdański, Żukowo.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

 

Jeśli czeka Cię wymiana zamków w mieszkaniu, wybierz solidnego fachowca, który zna się na rzeczy. W Gdańsku najlepszym wyborem będzie oczywiście ślusarz z Serwissimo. To wykwalifikowany specjalista, dla którego nie stanowi wyzwania również awaryjne otwieranie zamków przy zatrzaśniętych kluczykach, a także naprawa zamka ewidentnie uszkodzonego. Wymienione tutaj i wszystkie inne usługi ślusarskie w Gdańsku możesz zlecić naszemu partnerowi. Nie odkładaj telefonu na jutro, tylko zadzwoń już dziś!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431