Ślusarz Ełk

Jeśli Twój kiepski dzień zakończył się zatrzaśnięciem kluczyków w samochodzie, najwyższa pora, by postawić się pechowi i wezwać na pomoc profesjonalistę. Skontaktuj się ze ślusarzem z Ełku, który współpracuje z Serwissimo. Dla niego awaryjne otwieranie samochodu to żaden problem. Zapisz sobie jego numer, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy będziesz potrzebować jego profesjonalnej pomocy. Klucz złamany w drzwiach? Uszkodzony zamek? Otwieranie sejfu? Tego typu usługi ślusarskie również wchodzą w zakres jego działania. To godny zaufania specjalista, któremu możesz ponadto zlecić również inne, nietypowe prace ślusarskie. Przekonaj się sam!

Zakres usług ślusarskich w Ełku i w pobliżu

Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów

Usługa tymczasowo niedostępna

Szukałeś już wszędzie, ale najprawdopodobniej po prostu zgubiłeś swoje klucze do mieszkania lub samochodu? To jeszcze nie jest koniec świata. Możesz skorzystać z pomocy ślusarza z Ełku, który współpracuje z Serwissimo. Dla niego awaryjne otwieranie zamków to żaden problem. Ten godny zaufania fachowiec zajmie się również wymianą zamków na nowe, więc Twój dzień nie będzie stracony. Potrzebne są Ci innego typu usługi ślusarskie? Z pewnością polecany przez nas zakład ślusarski z Ełku będzie w stanie Ci pomóc, więc skontaktuj się z nim już teraz!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431