Ślusarz Chojnice

Szybka i skuteczna interwencja to podstawa w przypadku zatrzaśniętych w samochodzie kluczyków, zagubionych kluczy od mieszkania czy zepsutego zamka w drzwiach. Taką właśnie pomoc uzyskasz u partnera Serwissimo świadczącego usługi ślusarskie w Chojnicach. Wykwalifikowana firma oferuje profesjonalne prace ślusarskie i gotowa jest zmierzyć się z każdym problemem! Pracownicy z odpowiednim ekwipunkiem i specjalistyczną wiedzą oraz dużym doświadczeniem na pewno wyjdą obronną ręką z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Pamiętaj – jeśli ślusarz – to tylko partner Serwissimo!

Zakres usług ślusarskich na terenie Chojnic i w pobliżu

Wymiana lub montaż zamków
Wymiana lub montaż zamków
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie drzwi
Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie samochodów
Otwieranie sejfów
Otwieranie sejfów

Usługi Ślusarskie Key-Tech Wojciech Lenża

Zielona 25, 77-300 Człuchów

Potrzebujesz pomocy sprawdzonego ślusarza w Chojnicach? Nie mogłeś lepiej trafić! Powierz wszystkie zadania fachowcom polecanym przez Serwissimo, a na pewno będziesz zadowolony z efektów natychmiastowej realizacji zgłoszenia. Specjaliści sprawnie wymienią zamki, otworzą drzwi do samochodu lub mieszkania. Znajomość skutecznych rozwiązań, a także pełna dyspozycyjność i zaangażowanie to bez wątpienia jedne z ich najmocniejszych stron.

Obszar działania

Obsługiwane są wszystkie dzielnice Chojnic.

Obsługiwane miasta w pobliżu Chojnic: Czersk, Tuchola, Człuchów, Sępólno Krajeńskie.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 49 zł

W porannym pośpiechu zatrzasnąłeś drzwi i teraz nie możesz się dostać do domu? Nie masz zapasowych kluczy i zastanawiasz się, co możesz zrobić? Wezwij profesjonalną firmę ślusarską, która zadba o bezpieczne i nieinwazyjne otwarcie drzwi. Ślusarze działają kompleksowo, dlatego awaryjnie otworzą drzwi, wstawią nowy zamek i przeprowadzą konserwację elementów, które będą tego wymagały, byś jak najdłużej cieszył się bezpieczeństwem. Chętnie służą radą – zadzwoń i powiedz, w czym tkwi problem, a partner Serwissimo zajmie się całą resztą!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431