Serwis RTV Warszawa

W dzisiejszych czasach naprawa RTV wymaga specjalistycznych umiejętności i dużej wiedzy. Serwis telewizorów z dostępem do internetu, naprawa konsol do gier czy montaż anteny satelitarnej to zadanie dla doświadczonych, ale i biegle znających się na technologii fachowców. Serwissimo zadbało o wybranie wysokiej jakości serwisów RTV w różnych obszarach i skierowało swoją uwagę także na Warszawę. Naprawa telewizorów i innych urządzeń RTV w tej lokalizacji to godne polecenia usługi, dla każdego typu klienta. Chcesz skutecznie i niedrogo naprawić swój sprzęt, ale zależy Ci na szybkiej realizacji zlecenia? Skontaktuj się z partnerem Serwissimo i zapomnij o wszelkich usterkach!

 

Zakres serwisu RTV w Warszawie i w pobliżu

Naprawa telewizorów
Naprawa telewizorów
Naprawa sprzętu audio
Naprawa sprzętu audio
Naprawa kina domowego
Naprawa kina domowego
Montaż lub naprawa anteny
Montaż lub naprawa anteny

AGD WAWA ZDZISŁAW MICHALAK

Juliana Gomulińskiego 7/12, 05-804 Pruszków

Skuteczny, uczciwy i niezawodny – taki właśnie jest polecany przez Serwissimo serwis RTVWarszawie. Chętni do pomocy fachowcy z wykształceniem technicznym, doświadczeniem w rozwiązywaniu najtrudniejszych przypadków i indywidualnym podejściem do każdego klienta są w zasięgu ręki. Zadzwoń i przekonaj się, że naprawa RTV w Warszawie jest na światowym poziomie! Zleć im usługę już dziś!

 

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz.

Obsługiwane miasta w pobliżu Warszawy: Błonie, Ożarów Mazowiecki, Tarczyn, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 150 zł
Diagnoza - GRATIS

 

Mnogość usterek, które mogą spotkać Twój sprzęt elektroniczny, przyprawia o zawrót głowy. Martwe piksele i uszkodzenie matrycy, wadliwie działający amplituner w kinie domowym, problemy z napędem płyt w sprzęcie audio lub odtwarzaczu DVD to tylko niektóre z nich. W Warszawie na szczęście prężnie działają i rozwijają się firmy współpracujące z Serwissimo, które podejmą się każdego wyzwania. Naprawa RTV u naszych partnerów to gwarancja zadowolenia i pomyślnej realizacji każdego zgłoszenia. Nie bagatelizuj usterek RTV, tylko zadzwoń i skorzystaj z usług prawdziwych ekspertów!

 

Zadzwoń
732 080 431
poniedziałek - piatek 7:00 - 21:00
sobota 8:00 - 16:00

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zadzwoń