Serwis RTV Szczecin

Twój wysokiej klasy telewizor przestał nagle działać? Twoja kamera nie chce się włączyć? A może antena telewizyjna nie odbiera prawidłowo kanałów? Naprawa telewizorów, jak również naprawa kina domowego oraz pozostałego sprzętu RTV to zadania, które najlepiej powierzyć sprawdzonym fachowcom. Zastanawiasz się, gdzie znaleźć sprawdzony i solidny serwis RTV? Szczecin jest miejscowością, gdzie bez problemów znajdziesz doskonałych specjalistów – wystarczy zajrzeć do Serwissimo. Nasi partnerzy błyskawicznie naprawią Twój sprzęt RTV, bez względu na jego markę. Nie pozbywaj się uszkodzonego sprzętu, tylko postaw na sprawdzonych ekspertów od naprawy RTV!

Zakres serwisu RTV w Szczecinie i w pobliżu

Naprawa telewizorów
Naprawa telewizorów
Naprawa sprzętu audio
Naprawa sprzętu audio
Naprawa kina domowego
Naprawa kina domowego
Montaż lub naprawa anteny
Montaż lub naprawa anteny

Naprawa RTV Sebastian Chudzik

Kadłubka 31/38, 71-521 Szczecin

Z partnerami Serwissimo naprawa RTV w Szczecinie nie będzie już żadnym problemem. Postaw na sprawdzony przez nas serwis RTV. Posiadający fachową wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie naprawy RTV pracownicy wyeliminują ekspresowo powstałą usterkę i pozostawią Ci w pełni sprawny sprzęt, który posłuży jeszcze długie lata. Sprawdzony przez Serwissimo serwis RTV to profesjonalna naprawa sprzętu RTV na najwyższym poziomie, a ponadto w atrakcyjnej cenie.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Szczecina: Prawobrzeże, Śródmieście, Północ, Zachód, Niebuszewo.

Obsługiwane miasta w pobliżu Szczecina: Police,

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 75 zł
Diagnoza - GRATIS

Partnerzy Serwissimo wykonują usługi, do których należy m.in. naprawa sprzętu audio oraz naprawa kina domowego, a także naprawa telewizora. Z usług serwisów RTV w Szczecinie polecanych przez Serwissimo skorzystało wielu klientów. Postaw na zaufany serwis RTV. Partner Serwissimo to gwarancja profesjonalnej i rzetelnie wykonanej usługi w atrakcyjnej cenie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i skontaktuj się z technikiem już dziś!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431