Serwis RTV Świętochłowice

Kolejna z rzędu awaria sprzętu audio? Piksele na ekranie telewizora i szum w głośnikach? To nie jest czas na przeglądanie kolejnych ogłoszeń „fachowców” w Internecie. To czas na działanie. Najlepiej szybkie, skuteczne i niedrogie jednocześnie. W Świętochłowicach skorzystaj z usług serwisu RTV, który jest partnerem Serwissimo. Naprawa sprzętu RTV wielu typów i producentów może być jednocześnie solidna i tania, czego współpracujący z Serwissimo serwis elektroniczny jest najlepszym przykładem. Dołącz do grona jego zadowolonych klientów!

Zakres serwisu RTV w Świętochłowicach i w pobliżu

Naprawa telewizorów
Naprawa telewizorów
Naprawa sprzętu audio
Naprawa sprzętu audio
Naprawa kina domowego
Naprawa kina domowego
Montaż lub naprawa anteny
Montaż lub naprawa anteny

Naprawa RTV Jan Spintzyk

Strzelców Bytomskich 31, 41-902 Bytom

Serwis RTV z Świętochłowic, będący partnerem Serwissimo, to niesamowity profesjonalizm działania i wysokie standardy obsługi w wyjątkowo przystępnych cenach. Naprawa sprzętów RTV wielu typów, marek i różnych technologii to tutaj norma. Serwisanci dołożą wszelkich starań, by oddać Ci sprzęt w pełni sprawny, który bez problemu posłuży Ci jeszcze wiele lat w nienagannym stanie.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Świętochłowic: Centrum, Chropaczów, Lipiny, Piaśniki, Zgoda.

Obsługiwane miasta w pobliżu Świętochłowic: Tarnowskie, Góry, Bytom, Będzin, Mysłowice, Zabrze, Ruda Śląska, Sosnowiec, Chorzów, Czeladź, Katowice, Gliwice.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 110 zł
Diagnoza - GRATIS

Jeśli zupełnie nagle popsuła Ci się regulacja dźwięku w kinie domowym, a i z obrazem dzieje się coś niedobrego, prawdopodobnie niezbędna będzie tu precyzyjna ręka doświadczonego fachowca. Znajdziesz takiego w serwisie RTV ze Świętochłowic, który współpracuje z Serwissimo. Nie zwlekaj i zgłoś się już teraz do pracujących tutaj ekspertów od elektroniki. Nieważne, jakiego producenta masz sprzęt RTV. Nieistotne również, czy jest to elektronika starszego typu, czy też nowszego. Tu zawsze możesz liczyć tutaj na profesjonalną pomoc, i to w atrakcyjnej cenie, dlatego zadzwoń już teraz, by zarezerwować termin wizyty serwisanta!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431