Serwis RTV Swarzędz

Każdy serwis RTV wie, że drobiazgowe podejście do powierzonych zadań wymaga bardzo dużego zaangażowania. Nie jest tajemnicą, że naprawa elektroniki w dzisiejszych czasach wymaga drobiazgowej wiedzy. Sprzęty tego typu są coraz bardziej skomplikowane, a skuteczne usunięcie usterki odbywa się tylko przy pomocy wysokiej klasy specjalistów. Właśnie na takich trafisz dzięki stronie Serwissimo, na której znajdują się zweryfikowani wykonawcy ze Swarzędza, którym możesz zaufać. Jeśli zatem ważna jest dla Ciebie naprawa telewizorów lub innego urządzenia RTV na jak najwyższym poziomie, jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Zakres serwisu RTV w Swarzędzu i w okolicach

Naprawa telewizorów
Naprawa telewizorów
Naprawa sprzętu audio
Naprawa sprzętu audio
Naprawa kina domowego
Naprawa kina domowego
Montaż lub naprawa anteny
Montaż lub naprawa anteny

Naprawa RTV Maciej Pięta Eltronic Serwis

OSIEDLE PRZYJAŹNI, nr 19L, 61-689 Poznań

Na pewno sklep RTV był przez Ciebie odwiedzany nie jeden raz, któż nie lubi nowych sprzętów? Jednak zbyt częste w nim odwiedziny mogą mocno nadwyrężyć Twój budżet. Wiele urządzeń można uratować i przywrócić im dawną funkcjonalność, jeśli zajmie się nimi profesjonalny serwis RTV. Właśnie na profesjonalizm stawia partner Serwissimo ze Swarzędza, a co za tym idzie na ponadprzeciętną jakość usług.

Obszar działania

Obsługa całego Swarzędza.

Obsługiwane miasta w pobliżu Swarzędza: Puszczykowo, Mosina, Poznań, Luboń.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 49 zł

Nikt nie lubi awarii, a już na pewno tych niespodziewanych, przeszkadzających w relaksie i wypoczynku. No bo jak tu zachować zimną krew, kiedy kino domowe w sobotni lub piątkowy wieczór nagle przestaje działać? To samo się tyczy też innych urządzeń RTV, które otaczają nas z każdej strony. W takich chwilach na wagę złota jest profesjonalny serwis RTV. Jako Serwissimo umożliwiamy Ci kontakt z najlepszymi serwisami RTV ze Swarzędza, dla których naprawa telewizorów lub innych urządzeń tego typu, niezależnie od ich rodzaju i wieku, nie stanowi żadnego problemu.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431