Serwis RTV Stalowa Wola

Mieszkańcy Stalowej Woli mają ułatwione zadanie, jeśli chodzi o naprawę elektroniki, ponieważ w okolicy działa doskonały serwis RTV, którego fachowcy znają się perfekcyjnie zarówno na sprzętach RTV starszego typu, jak i na nowinkach technologicznych, które dopiero pojawiły się na rynku. Interesuje Cię naprawa amplitunerów? A może naprawa telewizorów Samsung lub innego producenta? U partnera Serwissimo w Stalowej Woli możesz zawsze liczyć na profesjonalną pomoc bez względu na rodzaj sprzętu RTV, z którym się zgłosisz. To fachowcy, którym możesz zaufać!

Zakres serwisu RTV w Stalowej Woli i w pobliżu

Naprawa telewizorów
Naprawa telewizorów
Naprawa sprzętu audio
Naprawa sprzętu audio
Naprawa kina domowego
Naprawa kina domowego
Montaż lub naprawa anteny
Montaż lub naprawa anteny

Naprawa RTV Media-Serwis Mirosław Borzkiewicz

Gabriela Narutowicza 2, 37-450 Stalowa Wola

W Stalowej Woli działa doskonały serwis RTV, którego pracę szczerze polecamy. Ten partner Serwissimo działa wyjątkowo profesjonalnie. Stale unowocześnia zaplecze sprzętowe i dba o wiedzę teoretyczną i praktyczną swojej kadry. Odzwierciedla się to w jakości obsługi klienta i wysokiej skuteczności działania. Błyskawiczna interwencja i niewygórowane stawki to również tutaj norma!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Stalowej Woli: Charzewice, Piaski, Rozwadów.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 50 zł
Diagnoza - GRATIS

Na ekranie telewizora pojawiły się martwe piksele? A może cały pasek ekranu ma inny kolor? Nowe DVD nie chce czytać płyt, a głośniki strasznie trzeszczą? Nie warto tracić nerwów i czasu na samodzielne naprawy. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zgłoszenie się do fachowców, którzy naprawą sprzętu RTV zajmują się na co dzień. Masz drogie RTV? Spokojnie, fachowcom ze Stalowej Woli, których poleca Serwissimo, możesz zaufać. Usługi takie jak naprawa telewizorów, naprawa głośników oraz naprawa sprzętu elektronicznego innego typu wykonywane są profesjonalnie i niedrogo. Zadzwoń już teraz!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431