Serwis RTV Siemianowice Śląskie

Popsuł Ci się telewizor lub DVD? Jesteś mieszkańcem Siemianowic Śląskich lub okolic? Doskonale się składa. W Serwissimo znajdziesz namiary na profesjonalny serwis elektroniki, który współpracuje z nami. To sprawdzony i solidny serwis RTV, w którego zakres usług wchodzi nie tylko naprawa telewizorów różnych marek i naprawa DVD, ale również anten, głośników i innych urządzeń. Nie masz dostępu do części do telewizorów? Polecani przez nas fachowcy są dobrze zaopatrzeni. Zaufaj wiedzy, doświadczeniu i najlepszym narzędziom pracujących tutaj serwisantów i oddaj swoje cenne RTV w ich ręce. Nie wiesz, jak ustawić antenę? Wiedzą to polecani przez nas fachowcy, więc niezwłocznie zadzwoń do nich!

Zakres serwisu RTV w Siemianowicach Śląskich i w pobliżu

Naprawa telewizorów
Naprawa telewizorów
Naprawa sprzętu audio
Naprawa sprzętu audio
Naprawa kina domowego
Naprawa kina domowego
Montaż lub naprawa anteny
Montaż lub naprawa anteny

Naprawa RTV Elektronika Jan Spintzyk

Strzelców Bytomskich 31, 41-902 Bytom

Solidny serwis RTV w Siemianowicach Śląskich? Wybór jest oczywisty. Partner Serwissimo, którego fachową wiedzę w zakresie naprawy RTV z pewnością docenisz. Decydując się na profesjonalistów, stawiasz na rzetelność i skuteczność działania. Wiele napraw jest wykonywanych od ręki, a te wymagające bardziej precyzyjnych prac wykonywane są w maksymalnie najkrótszym czasie. Sprawdź!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Siemianowic Śląskich: Centrum, Michałkowice, Bańgów, Przełajka, Bytków.

Obsługiwane miasta w pobliżu Siemianowic Śląskich: Będzin, Mysłowice, Zabrze, Świętochłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Chorzów, Czeladź, Katowice, Gliwice, Bytom.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 110 zł
Diagnoza - GRATIS

Potrzebny jest Ci serwis sprzętu elektronicznego, który działa szybko, skutecznie i w niewygórowanych cenach? Dobrze trafiłeś. Partner Serwissimo z Siemianowic Śląskich pomoże Ci naprawić RTV różnego typu. Masz sprzęt RTV marki Philips, LG, Samsung? A może potrzebna jest Ci naprawa sprzętu RTV innej marki? Głośniki nie działają, a DVD nie czyta płyt? Na telewizorze pojawiły się piksele? Zaufaj fachowcom z serwisu RTV w Siemianowicach Śląskich. Zadzwoń już dziś i porozmawiaj z serwisantem!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431