Serwis RTV Rumia

Znasz „złośliwość rzeczy martwych”? Jeśli nie, to jesteś szczęściarzem, jednak miej się na baczności, ponieważ prawdopodobnie i Ciebie ona nie ominie. Elektronika psuje się w najmniej odpowiednim momencie, zwykle właśnie wtedy, kiedy jej potrzebujemy. Odkładanie naprawy na później to jak chowanie głowy w piasek. Samo się nie naprawi. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest telefon do serwisu RTV, który wie, co robić w takich sytuacjach. Najlepszy w Rumi będzie oczywiście serwis elektroniki, który należy do partnerów Serwissimo i świadczy takie usługi jak naprawa DVD, naprawa telewizorów, naprawa radia, amplitunerów i innych sprzętów RTV.

Zakres serwisu RTV w Rumi i w pobliżu

Naprawa telewizorów
Naprawa telewizorów
Naprawa sprzętu audio
Naprawa sprzętu audio
Naprawa kina domowego
Naprawa kina domowego
Montaż lub naprawa anteny
Montaż lub naprawa anteny

Naprawa RTV Artur Ratajczak

Olsztyńska 15, 81-312 Gdynia

W Rumi na szczególną uwagę zasługuje serwis RTV, który współpracuje z Serwissimo. Polecani przez nas fachowcy od lat zajmują się naprawą elektroniki różnego typu i różnych producentów. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Działają szybko, ale wcale nie przeszkadza to w tym, by działali niesamowicie skutecznie. Przekonaj się sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Rumi: Biała Rzeka, Janowo, Lotnisko, Stara Piła, Szmelta, Zagórze.

Obsługiwane miasta w pobliżu Rumi: Sopot, Gdynia, Puck, Wejherowo, Reda, Gdańsk, Tczew.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Twój nowy telewizor nie współpracuje ze starym odtwarzaczem DVD? Konsola nie działa tak, jak powinna? Spokojnie. Najwyższy czas na profesjonalny serwis RTV, który podobne problemy skutecznie rozwiązuje każdego dnia. Jeśli potrzebna jest Ci niedroga, a jedocześnie solidna naprawa sprzętu RTV w Rumi, wybór jest jeden. Partner Serwissimo, który ma już grono zadowolonych klientów. Masz sprzęt RTV marki Philips, Manta, Panasonic lub innego producenta? Z pewnością docenisz szeroki zakres usług naprawy elektroniki naszego partnera. Warto skontaktować się z nim już teraz!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431