Serwis RTV Przemyśl

Komu zaufasz, gdy naprawa sprzętu RTV w Przemyślu będzie wymagała szybkiej i profesjonalnej reakcji? Na pewno zechcesz, by był to najlepszy fachowiec, który rzetelnie zajmie się usunięciem usterki. Partner Serwissimo to specjalistyczne podejście do każdego Twojego problemu z popsutą konsolą, DVD, a nawet kamerą. Powierzając swój sprzęt RTV w ręce doświadczonego profesjonalisty zyskasz pewność, że jego żywotność zostanie znacząco wydłużona.

Zakres serwisu RTV w Przemyślu i w okolicach

Naprawa telewizorów
Naprawa telewizorów
Naprawa sprzętu audio
Naprawa sprzętu audio
Naprawa kina domowego
Naprawa kina domowego
Montaż lub naprawa anteny
Montaż lub naprawa anteny

Naprawa RTV Piotr Matusiewicz Sklep-Komis

Józefa Sowińskiego 2, 37-700 Przemyśl

Interesują Cię usługi sprawdzonego serwisu RTV z Przemyśla? Skontaktuj się z partnerem Serwissimo, a na pewno będziesz zadowolony z efektu końcowego. Działający na tym terenie doświadczeni serwisanci pracują wyjątkowo precyzyjnie, dzięki czemu efekty ich pracy są zawsze doskonałe. Nie wysyłaj swojego popsutego telewizora na złom. Specjaliści zrobią, co w ich mocy, by znów mógł Ci służyć.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Przemyśla: Bakończyce, Błonie, Kruhel, os. Rycerskie, Przekopana, Sielec, Wilcze, Winna Góra, Zasanie.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 70 zł
Diagnoza - GRATIS

Jeśli szukasz serwisu RTV w Przemyślu, który specjalizuje się w każdym typie napraw, to właśnie jesteś w jak najlepszym miejscu, by taką pomoc otrzymać. Telewizory LED, LCD - na wszystko partner Serwissimo znajdzie jakąś receptę. Uratuje Twoje urządzenie bez względu na jego markę oraz model, byś jeszcze przez długie lata mógł cieszyć się dobrym obrazem oraz dźwiękiem w Twoim ulubionym domowym urządzeniu. Skontaktuj się już teraz z Serwissimo, fachowa pomoc na najwyższym poziomie jest w zasięgu Twojej ręki!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431