Serwis RTV Poznań

Zepsuta elektronika to także Twój problem? Nie znasz się na tym zupełnie lub nie masz czasu na zabawę z kabelkami? Potrzeby jest Ci solidny serwis sprzętu RTV! Nie znasz żadnej rzetelnej firmy z Poznania działającej w tej branży? Wybierz partnera Serwissimo, a zepsuty telewizor już nigdy nie będzie wyprowadzał Cię z równowagi! Tu naprawa telewizora jest szybka i tania, podobnie jak naprawa DVDnaprawa sprzętu RTV innego typu. Samsung, Philips, LG, Sony, Panasonic? U partnera Serwissimo w Poznaniu naprawisz sprzęt elektroniczny niemal każdej marki! Przekonaj się o tym!

Zakres serwisu RTV w Poznaniu i w pobliżu

Naprawa telewizorów
Naprawa telewizorów
Naprawa sprzętu audio
Naprawa sprzętu audio
Naprawa kina domowego
Naprawa kina domowego
Montaż lub naprawa anteny
Montaż lub naprawa anteny

Naprawa RTV Maciej Pięta Eltronic Serwis

OSIEDLE PRZYJAŹNI, nr 19L, 61-689 Poznań

Naprawa RTV w Poznaniu? Jeśli cenisz rzetelność, profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność, wybierz serwis RTV z Poznania, który poleca Serwissimo! Tu szybko i tanio naprawisz sprzęty RTV różnych typów i marek. Ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie fachowców to gwarancja wysokiej skuteczności i profesjonalnej obsługi klienta!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Poznania: Jeżyce, Winiary, Piątkowo, Wola, Sołacz, Winogrady, Strzeszyn, Morasko, Stare Miasto, Starołęka, Umultowo, Grunwald, Janikowo, Plewiska, Malta, Rataje, Wilda, Nowe Miasto, Żegrze, Chartowo.

Obsługiwane miasta w pobliżu Poznania: Puszczykowo, Mosina, Luboń, Swarzędz.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 29 zł
Diagnoza - GRATIS

Telewizor lata świetności ma dawno za sobą, a na domiar złego stracił gwarancję? Czy wiesz, że to idealny moment na niespodziewaną awarię? Bardzo często zdarza się tak, że elektronika zaczyna się psuć właśnie wtedy, kiedy gwarancja minie. Na szczęście nie oznacza to, że jesteś skazany na wydatki w sklepie RTV. Możesz postawić na profesjonalny serwis RTV z Poznania! Nie trać czasu i nie wpisuj w wyszukiwarkę „naprawa telewizorów Poznań”, tylko od razu skieruj się do Serwissimo, ponieważ właśnie tu polecamy najlepszych specjalistów z okolicy. Zadzwoń już dziś do najlepszego w Poznaniu fachowca i wybierz najdogodniejszy dla siebie termin!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431