Serwis RTV Piekary Śląskie

Nie każdego od dzieciństwa fascynują kabelki i rozkładanie elektroniki na części pierwsze. Niektórzy po prostu nie mają technicznego umysłu, ale to wcale nie znaczy, że muszą inwestować w nową elektronikę za każdym razem, gdy stara odmówi posłuszeństwa. Wystarczy telefon do solidnego serwisu RTV, który działa szybko i skutecznie. W przystępnych cenach pomoże Ci serwis elektroniki z Piekar Śląskich, który należy do partnerów Serwissimo. Popsute głośniki? Antena, telewizor, kino domowe, zestaw audio? A może sprzęt RTV innego typu? Tu zawsze uzyskasz fachową pomoc!

Zakres serwisu RTV w Piekarach Śląskich i w pobliżu

Naprawa telewizorów
Naprawa telewizorów
Naprawa sprzętu audio
Naprawa sprzętu audio
Naprawa kina domowego
Naprawa kina domowego
Montaż lub naprawa anteny
Montaż lub naprawa anteny

Naprawa RTV Elektronika Jan Spintzyk

Strzelców Bytomskich 31, 41-902 Bytom

W Piekarach Śląskich polecamy Ci serwis RTV, który według nas nie ma sobie równych w okolicy. Ten sprawdzony partner Serwissimo inwestuje w najlepszych fachowców, stale szkoli ich, by byli na bieżąco z nowinkami, a ponadto systematycznie unowocześnia zaplecze sprzętowe, by móc sprostać każdej usterce sprzętu RTV. Naprawiana jest tu skutecznie elektronika różnych marek.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Piekar Śląskich: Kozłowa Góra, Szarlej, Kamień, Dąbrówka Wielka, Centrum, Brzozowice, Brzeziny.

Obsługiwane miasta w pobliżu Piekar Śląskich: Gliwice, Będzin, Mysłowice, Bytom, Zabrze, Świętochłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Chorzów, Czeladź, Katowice.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 110 zł
Diagnoza - GRATIS

Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że naprawa telewizora czy naprawa kina domowego nie jest prostym zadaniem. Nie warto próbować tu naprawy na własną rękę, ponieważ bez specjalistycznej wiedzy i narzędzi może to przynieść zdecydowanie więcej szkody niż pożytku. Dobre chęci i podstawowe narzędzia to niestety często zdecydowanie za mało, by naprawić uszkodzone kino domowe czy zestaw audio. Na Twoim telewizorze pojawiły się martwe piksele, a głośniki trzeszczą? W Piekarach Śląskich na Twój telefon czeka serwis RTV należący do partnerów Serwissimo. Skontaktuj się już teraz z serwisantem, a Twoje problemy z elektroniką różnego typu znikną!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431