Serwis RTV Pabianice

Jeśli od lat bez najmniejszych problemów naprawiasz wszelką elektronikę samodzielnie i masz cały zestaw profesjonalnych narzędzi, nie musisz szukać fachowca do naprawy telewizora. Jeśli jednak elektronika nie jest Twoim konikiem, a szafka narzędziowa świeci pustkami, postaw na profesjonalistów, którzy zrobią to za Ciebie. W Pabianicach wybór jest prosty. Partner Serwissimo. To serwis elektroniki, który świadczy usługi na najwyższym poziomie, i to w przystępnych cenach. Naprawa telewizora? Montaż anteny? A może usługi RTV innego typu? Tu zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc. Przekonaj się sam!

Zakres serwisu RTV w Pabianicach i w pobliżu

Naprawa telewizorów
Naprawa telewizorów
Naprawa sprzętu audio
Naprawa sprzętu audio
Naprawa kina domowego
Naprawa kina domowego
Montaż lub naprawa anteny
Montaż lub naprawa anteny

Naprawa RTV Sonex Krzysztof Tosiak, Zbrożek Robert

11 Listopada 69, 91-371 Łódź

Serwis sprzętu RTV w Pabianicach działa w branży już od wielu lat i zatrudnia wyłącznie najlepszych fachowców w okolicy, którzy są w stanie naprawić sprzęty RTV większości dostępnych na rynku marek. Serwisanci pracują sumiennie i z zaangażowaniem, a ponadto posiadają duży zasób części zamiennych. Jeśli stawiasz na najwyższe standardy obsługi i skuteczność działania, dobrze trafiłeś.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Pabianic: Centrum, Bugaj, Piaski, Stare Miasto, Karniszewice, Klimkowizna, Jutrzkowice, Wola Zaradzyńska Nowa, J. Salwy, Marii Konopnickiej, Jana Pawła II, Mikołaja Kopernika, Dąbrowa, Rypułtowice, Czyryczyn (daw.Sereczyn), Karolew, Nowa Wieś.

Obsługiwane miasta w pobliżu Pabianic: Zgierz, Łódź.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Urządzenia RTV lubią psuć się zawsze wtedy, kiedy są nam najbardziej potrzebne. Taka jest właśnie złośliwość rzeczy martwych. Bez obaw. Ty również masz asa w rękawie i możesz wyciągnąć go w każdej chwili. To oczywiście sprawdzony przez Serwissimo serwis RTV z Pabianic. Wykwalifikowana kadra codziennie wykonuje usługi takie jak naprawa telewizorów, DVD, głośników i naprawa RTV innego typu. To godny polecenia serwis elektroniczny, który docenisz również za terminowość i niewygórowane stawki. Zadzwoń już dziś, nie ma co zwlekać!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431