Serwis RTV Lubin

Jeśli od małego fascynowała Cię elektronika oraz narzędzia i bez najmniejszych problemów naprawiasz wszystko samodzielnie, nie musisz szukać fachowca do naprawy DVD lub konfiguracji nowego telewizora. Jeśli jednak, jak większość ludzi, nie wiesz, jak naprawić telewizor Samsung i jak ustawić antenę, po prostu zgłoś się do profesjonalisty, który zajmuje się tym zawodowo. Partner Serwissimo z Lubina czeka na Twój telefon. To godny polecenia serwis RTV, który naprawi również Twoją kamerę, konsolę oraz sprzęt audio. To serwis elektroniki, który świadczy usługi na najwyższym poziomie, i to w przystępnych cenach. Naprawa telewizora? Dla partnerów Serwissimo to pestka! Przekonaj się sam!

Zakres serwisu RTV w Lubinie i w pobliżu

Naprawa telewizorów
Naprawa telewizorów
Naprawa sprzętu audio
Naprawa sprzętu audio
Naprawa kina domowego
Naprawa kina domowego
Montaż lub naprawa anteny
Montaż lub naprawa anteny

Naprawa RTV Edward Dwornik

Małomicka 1, 59-300 Lubin

W Lubinie mamy przyjemność polecić solidny serwis RTV, którego wykwalifikowana i doświadczona kadra z pasją i zaangażowaniem rozwiązuje problemy ze sprzętem RTV wielu typów i marek. To fachowcy, którzy działają niesamowicie szybko i skutecznie. Wiele sprzętów RTV jest naprawianych od ręki. Te poważniejsze również nie są jednak wyzwaniem dla pracujących tutaj specjalistów.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Lubina: Centrum, Przylesie, Małomice, Lubin , Wyżykowskiego, Zwycięstwa, Osiedle "D", Zalesie, Polne, Ustronie, Stary Krzeczyn, Staszica, Świerczewskiego.

Obsługiwane miasta w pobliżu Lubina: Polkowice.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 150 zł
Diagnoza - GRATIS

Niestety elektronika ma to do siebie, że ulega awariom. Każdy sprzęt RTV, niezależnie od marki, kiedyś będzie wymagał drobnej lub poważnej naprawy, więc dobrze być przygotowanym na taką okoliczność już wcześniej. Potrzebny jest Ci serwis LG, Sony, Philips, Samsung, Panasonic? Interesuje Cię naprawa sprzętu RTV innego producenta? Postaw na serwis RTV z Lubina, który polecany jest przez Serwissimo. Pracują tutaj wyłącznie najlepsi fachowcy w okolicy, których docenisz za szeroką wiedzę w zakresie elektroniki oraz szybkie i skuteczne działanie w niewygórowanych cenach. Oszczędź sobie czasu oraz nerwów przy samodzielnych naprawach i już teraz zadzwoń do partnera Serwissimo!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431