Serwis RTV Łomża

Jeśli jesteś mieszkańcem Łomży, prawdopodobnie doskonale wiesz, że znalezienie w okolicy profesjonalnego, niedrogiego i dyspozycyjnego zarazem serwisu RTV często graniczy z cudem. Z Serwissimo nie ma takich problemów. Na naszej stronie możesz znaleźć namiary wyłącznie na najlepszych w okolicy specjalistów. Usługi, takie jak naprawa telewizora, naprawa DVD, ustawienie anteny, a także naprawa sprzętu elektronicznego innego typu wykonywane są tu często niemal od ręki. Potrzebny jest Ci serwis LG, Panasonic, Samsung? A może posiadasz uszkodzony sprzęt RTV innego producenta? Skontaktuj się z serwisem RTV z Łomży, który jest partnerem Serwissimo.

Zakres serwisu RTV w Łomży i w pobliżu

Naprawa telewizorów
Naprawa telewizorów
Naprawa sprzętu audio
Naprawa sprzętu audio
Naprawa kina domowego
Naprawa kina domowego
Montaż lub naprawa anteny
Montaż lub naprawa anteny

,
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.

Odtwarzacz DVD nie czyta płyt, a konsola nie chce się włączyć? Sprzęt RTV lubi psuć się wtedy, kiedy najbardziej go potrzebujemy. Na szczęście w Łomży jest sprawdzony serwis RTV, który błyskawicznie zdiagnozuje usterkę i szybko wyeliminuje przyczynę awarii, byś mógł cieszyć się w pełni sprawnym sprzętem RTV. Szeroki zakres usług z pewnością wyróżnia naszego partnera Serwissimo na tle konkurencji, podobnie jak niewygórowane stawki i najwyższe standardy obsługi klienta. Przekonaj się sam, a zobaczysz, czym jest profesjonalna naprawa sprzętu elektronicznego wielu marek.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431