Serwis RTV Leszno

Popsuł Ci się telewizor LCD lub kamera? Jeśli jesteś mieszkańcem Leszna, trafiłeś idealnie, ponieważ właśnie w Serwissimo znajdziesz namiary na solidny serwis elektroniki z Leszna. Nasz partner to profesjonalny serwis RTV, którego oferta naprawy sprzętów RTV jest kompleksowa. Interesuje Cię naprawa telewizorów? A może naprawa DVD lub naprawa konsoli? Trzeba zamontować antenę? Wybierz fachowców z serwisu RTV w Lesznie. Warto zaufać ich wiedzy i doświadczeniu. Oddaj swoje RTV w ich ręce, a będzie służyło Ci jeszcze latami. Nie wiesz, jak naprawić telewizor LCD? Nie musisz, ponieważ doskonale znają się na tym polecani przez Serwissimo fachowcy!

Zakres serwisu RTV w Lesznie

Naprawa telewizorów
Naprawa telewizorów
Naprawa sprzętu audio
Naprawa sprzętu audio
Naprawa kina domowego
Naprawa kina domowego
Montaż lub naprawa anteny
Montaż lub naprawa anteny

Naprawa RTV Chel Lucjan Chojnacki

Polna 49, 64-000 Kiełczewo

W Lesznie szczególnie polecamy serwis RTV, którego wykwalifikowana kadra na co dzień rozwiązuje problemy ze sprzętem RTV wielu typów i marek. Dla tych doświadczonych fachowców nie istnieją usterki, których nie dałoby się naprawić. Wiele napraw wykonywanych jest od ręki – w domu klienta, ale i te bardziej wymagające i poważne nie są wyzwaniem dla pracujących tutaj ekspertów.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Leszna: Antoniny, Gronowo, Grzybowo, Leszczynko, Os. Przyjaźni, Os. Przylesie, Zaborow, Zatorze.

Obsługiwane miasta w pobliżu Leszna: Grodzisk Wielkopolski, Kościan, Śrem.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Zauważyłeś, że sprzęty RTV psują się zawsze wtedy, kiedy najbardziej ich potrzebujemy? To niesprawiedliwe, ale właśnie na tym polega złośliwość rzeczy martwych. Na szczęście masz tajną broń. Twoim asem w rękawie jest polecany przez Serwissimo serwis RTV z Leszna. Pracujący tutaj fachowcy codziennie zajmują się naprawą telewizorówkina domowego, a także montażem anten, naprawą głośników oraz naprawą RTV innego typu. Nie trać czasu na próby samodzielnej naprawy, tylko już teraz wybierz profesjonalistów!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431