Serwis RTV

Potrzebna jest Ci solidna i jednocześnie atrakcyjna cenowo naprawa sprzętu RTV? Katowice są przygotowane na takie sytuacje - zgłoś się do serwisu RTV polecanego przez Serwissimo! W zakresie usług jest tu ekspresowa naprawa telewizorów, tania naprawa DVD, skuteczna naprawa kina domowego, ale oczywiście możliwa jest także naprawa sprzętu niemal każdego typu. LG, Samsung, Philips, Sony? A może naprawa sprzętu elektronicznego innej marki? U partnera Serwissimo załatwisz to niemal od ręki! Niewielkie usterki naprawiane są ekspresowo, ale i większe awarie RTV nie są problemem dla tak doskonałych fachowców. Przekonaj się sam!

Zakres serwisu RTV w Katowicach i w pobliżu

Naprawa telewizorów
Naprawa telewizorów
Naprawa sprzętu audio
Naprawa sprzętu audio
Naprawa kina domowego
Naprawa kina domowego
Montaż lub naprawa anteny
Montaż lub naprawa anteny

Serwis RTV Elvers Agnieszka Hendzel

Wrocławska 47/11, 41-902 Bytom

Najlepszy serwis RTV w Katowicach? Oczywiście ten, który znajdziesz w Serwissimo! To najlepsi fachowcy i najlepsze narzędzia, a przy tym najwyższej jakości obsługa klienta. Naprawa sprzętu elektronicznego w Katowicach może być skuteczna, ekspresowa i tania jednocześnie – partner Serwissimo to tego najlepszy przykład. Szybko naprawisz tu swój uszkodzony sprzęt RTV, a także zadbasz o konserwację tego sprawnego!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Katowic: Bogucice, Brynów, Dąb, Dąbrówka Mała, Wełnowiec - Józefowiec, Janów-Nikiszowiec, Kostuchna, Koszutka, Ligota - Panewniki, Murcki, Tysiąclecia, Muchowiec, Piotrowice - Ochojec, Podlesie, Śródmieście, Szopienice - Burowiec, Giszowiec, Załęska Hałda - Brynów, Witosa, Załęże, Zarzecze, Zawodzie.

 

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 100 zł

Jakość dźwięku w Twoim kinie domowym pozostawia wiele do życzenia? Możliwe, że masz uszkodzony amplituner. Tu potrzebna jest pomoc profesjonalisty, który doskonale zna się na awariach związanych z kinem domowym. A może Twoim problemem są piksele na telewizorze LCD lub denerwujące włączanie się i wyłączanie odbiornika bez Twojej ingerencji? Na szczęście w tych i wielu innych problemach również pomoże Ci najsolidniejszy serwis RTV z Katowic, który polecamy w Serwissimo. Przekonaj się już dziś, jak doskonali fachowcy tu pracują!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431