Serwis RTV Jelenia Góra

Naprawa elektroniki z pewnością nie należy do najprostszych zadań. Wymagane są tu duże umiejętności, doświadczenie i odpowiednie narzędzia. Masz problem z DVD lub konsolą? To nie czas na próby samodzielnej naprawy. Zaufaj doświadczeniu partnera Serwissimo z Jeleniej Góry, który na co dzień zajmuje się podobnymi problemami. To godny polecenia serwis RTV, dla którego naprawa telewizora plazmowego, czy też naprawa DVD to żadne wyzwanie, nawet jeśli jest to nowinka technologiczna, która dopiero pojawiła się na rynku. Zastanawiasz się, gdzie naprawić telewizor Samsung lub innego producenta? Oczywiście u partnera Serwissimo!

Zakres serwisu RTV w Jeleniej Górze i w pobliżu

Naprawa telewizorów
Naprawa telewizorów
Naprawa sprzętu audio
Naprawa sprzętu audio
Naprawa kina domowego
Naprawa kina domowego
Montaż lub naprawa anteny
Montaż lub naprawa anteny

Naprawa RTV Dubowik Tomasz Felix

Plac Ratuszowy 5 lok.6, 58-500 Jelenia Góra

Cenisz najwyższe standardy obsługi klienta i skuteczność działania, bez względu na skalę problemu? W takim razie polecany przez Serwissimo serwis RTV z Jeleniej Góry to rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb. Pracujący tutaj serwisanci zadbają o Twój sprzęt RTV i dołożą wszelkich starań, by służył Ci on w idealnym stanie jeszcze latami. Stale unowocześniane zaplecze sprzętowe im pomoże.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Jeleniej Góry: Cieplice Śląskie, Czarne, Jagniątków, Sobieszów, Śródmieście, Zatorze, Goduszyn, Grabary, Maciejowa, Strupice, Zabobrze.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Każdy sprzęt RTV, niezależnie od marki, prędzej czy później może ulec awarii. Potrzebny jest Ci serwis Philips, Samsung, Sony, LG? A może naprawa sprzętu RTV innego producenta? Skontaktuj się z serwisem RTV z Jeleniej Góry, który jest polecany w Serwissimo. Na stronie prezentujemy wyłącznie najlepszych fachowców w okolicy, których interwencja jest szybka, diagnoza problemu wnikliwa, a naprawa RTV skuteczna. Oszczędź sobie czasu oraz nerwów i już dziś zadzwoń do partnera Serwissimo z Jeleniej Góry, a Twoje sprzęty RTV odżyją!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431