Serwis RTV Będzin

Nie każdy interesuje się majsterkowaniem i może nazywać się złotą rączką. Nie każdy również musi znać się na elektronice „od środka”, by móc z niej na co dzień korzystać. Jeśli śrubokręt służy Ci głównie do wymiany baterii w pilocie, należysz do zdecydowanej większości populacji, która naprawę sprzętu elektronicznego musi zlecić fachowcom. Na szczęście w Będzinie wystarczy tylko jeden telefon do serwisu RTV, który należy do partnerów Serwissimo. Pracujący tutaj serwisanci naprawiają telewizory, DVD, anteny, kina domowe, konsole i inny sprzęt RTV niemal z zamkniętymi oczami. Naprawa telewizora? Dzwoń! Tu zawsze możesz liczyć na fachową pomoc.

Zakres serwisu RTV w Będzinie i w pobliżu

Naprawa telewizorów
Naprawa telewizorów
Naprawa sprzętu audio
Naprawa sprzętu audio
Naprawa kina domowego
Naprawa kina domowego
Montaż lub naprawa anteny
Montaż lub naprawa anteny

Naprawa RTV Elektronika Jan Spintzyk

Strzelców Bytomskich 31, 41-902 Bytom

W Będzinie z przyjemnością prezentujemy usługi naszego partnera, czyli serwisu RTV, który działa na rynku już od wielu lat. Pracujący tutaj fachowcy to pasjonaci elektroniki, którzy do każdego zlecenia podchodzą z pełnym zaangażowaniem i sumiennością. Pracują bardzo dokładnie, co jest widoczne w efektach ich pracy. To usługi na najwyższym poziomie w niskich cenach, które docenisz.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Będzina: Grodziec, Gzichów, Ksawera, Łagisza, Małobądź, Śródmieście, Warpie, Brzozowica.

Obsługiwane miasta w pobliżu Będzina: Tarnowskie Góry, Bytom, Mysłowice, Zabrze, Świętochłowice, Ruda Śląska, Sosnowiec, Chorzów, Czeladź, Katowice, Gliwice.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 110 zł
Diagnoza - GRATIS

Elektronika ma to do siebie, że awarie jej nie omijają. Zwłaszcza nowe typy sprzętów RTV lubią psuć się bezpośrednio po upłynięciu okresu gwarancji, dlatego dobrze jest być przygotowanym na podobną okoliczność. Jeśli potrzebny jest Ci serwis LG, Samsung, Panasonic, Sony lub serwis RTV specjalizujący się w naprawie elektroniki innych producentów, zgłoś się do serwisu sprzętu elektronicznego z Będzina, który jest partnerem Serwissimo, a z pewnością uzyskasz fachową pomoc. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431