Serwis Okien Wrocław

Mieszkasz na przedmieściach Wrocławia? A może masz własne M3 w centrum? Twoje okna drewniane lub okna PCV wymagają naprawy lub renowacji? Przydałaby się również regulacja drzwi balkonowych? Dziecko ukręciło klamkę w pokoju i okno się nie otwiera? Jesteś we właściwym miejscu. Zadzwoń do serwisu okien z Wrocławia, który polecany jest przez Serwissimo. Pracujący tutaj eksperci chętnie zajmą się oknami w Twoim domu lub mieszkaniu i zadbają o ich nienaganny stan, by służyły Ci jeszcze lata. Nie ważne jaki jest producent okien, które posiadasz. Zadzwoń i umów się na wizytę.

Zakres serwisu okien we Wrocławiu i w pobliżu

Naprawa okien
Naprawa okien
Uszczelnianie okien
Uszczelnianie okien
Regulacja okien
Regulacja okien
Wymiana szyb
Wymiana szyb
Montaż lub naprawa rolet
Montaż lub naprawa rolet
Naprawa drzwi balkonowych
Naprawa drzwi balkonowych
Montaż lub naprawa nawiewników
Montaż lub naprawa nawiewników
Renowacja okien
Renowacja okien

Oknomix Paweł Majda

Gliniana 45 lok. 18, 50-525 Wrocław

Jeśli profesjonalna naprawa okien we Wrocławiu, która przy okazji ma być również niedroga i szybka, to tylko w serwisie okien z Wrocławia, który polecany jest w Serwissimo. Nie ważne, jaki masz typ okien – tu zawsze uzyskasz w 100% fachową pomoc. Wieloletnie doświadczenie zawodowe pracujących tu ekspertów to gwarancja obsługi klienta na najwyższym poziomie. Przekonaj się sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Wrocławia: Fabryczna, Psie Pole, Stare Miasto, Śródmieście, Krzyki.

 

Obsługiwane miasta w pobliżu Wrocławia: Trzebnica, Oleśnica, Środa Śląska.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

 

Samodzielna regulacja okna balkonowego nie skończyła się tak, jak oczekiwałeś? Żona kolejny raz przypomina Ci o wywietrznikach, które obiecałeś dawno temu oraz o roletach zewnętrznych, które obiecałeś jeszcze wcześniej, a Tobie po głowie chodzi tylko jedna fraza: „serwis okien cennik”, bo rodzinny portfel wcale nie pęka w szwach? Spokojnie. Z solidnym serwisem okien z Wrocławia będzie i wilk syty i owca cała. Pracujący tutaj fachowcy od naprawy okien kompleksowo i ekspresowo zajmą się oknami w Twoim domu, a rachunek nie rzuci Cię na kolana. Zadzwoń już dziś i przekonaj się sam!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431