Serwis Okien Rumia

Nie masz pojęcia, jak regulować okna plastikowe, a wyraźnie wymagają one już takiej czynności? Bez obaw, przecież nie musisz znać się na wszystkim. Wystarczy jeden telefon do profesjonalnego serwisu okien z Rumi, który współpracuje z Serwissimo, a w kilka chwil Twoje okna będą solidnie przygotowane do aktualnej pory roku. W razie potrzeby doświadczeni fachowcy wykonają dla Ciebie również inne usługi, jak wymiana okuć okiennych czy wymiana uszczelek do okien. Wybita szyba w oknie PCV? Zadzwoń do partnera Serwissimo z Rumi, a i to przestanie stanowić problem!

Zakres serwisu okien w Rumi i w pobliżu

Naprawa okien
Naprawa okien
Regulacja okien
Regulacja okien
Uszczelnianie okien
Uszczelnianie okien
Wymiana szyb
Wymiana szyb
Naprawa drzwi balkonowych
Naprawa drzwi balkonowych
Montaż lub naprawa nawiewników
Montaż lub naprawa nawiewników
Montaż lub naprawa rolet
Montaż lub naprawa rolet
Renowacja okien
Renowacja okien

KIK NAPRAWA OKIEN ŁUKASZ KOWALSKI

Oliwska 76/8, 80-524 Gdańsk

Do najlepszych serwisów okien w Rumii należy z pewnością sprawdzony partner Serwissimo, który już od lat działa w branży i przez ten czas zdobył już wielu zadowolonych klientów. Wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy stale poszerzają swoją wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, by móc świadczyć wysokiej jakości usługi. Z pewnością docenisz tutaj również atrakcyjne ceny.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Rumi: Biała Rzeka, Janowo, Lotnisko, Stara Piła, Szmelta, Zagórze.

Obsługiwane miasta w pobliżu Rumi: Wejherowo, Sopot, Gdynia, Tczew, Reda, Pruszcz Gdański, Wejherowo.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 50 zł
Diagnoza - GRATIS

Jeżeli wydaje Ci się, że w Twoim domu jest słaby przepływ powietrza, prawdopodobnie masz rację i konieczny będzie montaż nawiewników do okien. Należy je zamontować dokładnie, w przeciwnym razie zupełnie nie spełnią swojej funkcji. Zgłoś się do partnera Serwissimo z Rumi, a doświadczeni fachowcy zrobią to w kilka chwil za Ciebie. Możesz zlecić im również montaż rolet antywłamaniowych, naprawę klamki w drzwiach balkonowych, a także wiele innych prac wymagających precyzji i doświadczenia. To godni zaufania specjaliści, którzy z pewnością nie zawiodą Twojego zaufania. Zadzwoń do nich już teraz i zarezerwuj termin wizyty!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431