Serwis Okien Olsztyn

Szukasz serwisu okien z Olsztyna, który estetycznie i szybko wykona naprawę okna PCV? Jesteś w dobrym miejscu. Na Serwissimo znajdziesz fachowca, który rzetelnie podejdzie do każdego zadania, takiego jak regulacja okuć czy uszczelnianie okien drewnianych. Profesjonalizm, uczciwość, punktualność, doświadczenie to tylko niektóre atuty, które dla Partnerów Serwissimo są oczywistością. Zdecyduj się na zamówienie firmy od naprawy okien, które skupia się na jak najlepszych efektach prac i zadowoleniu klientów. Zadzwoń teraz i umów się na wymianę klamki w oknie, naprawę drzwi balkonowych lub dowolną inną usługę!

Zakres serwisu okien w Olsztynie i w pobliżu

Montaż lub naprawa nawiewników
Montaż lub naprawa nawiewników
Montaż lub naprawa rolet
Montaż lub naprawa rolet
Naprawa drzwi balkonowych
Naprawa drzwi balkonowych
Naprawa okien
Naprawa okien
Regulacja okien
Regulacja okien
Renowacja okien
Renowacja okien
Uszczelnianie okien
Uszczelnianie okien
Wymiana szyb
Wymiana szyb

PHU Szczepański Sławomir Szczepański

Bielska 40A/19, 09-400 Płock

W Olsztynie i w pobliżu masz szansę skorzystać z profesjonalnej naprawy okien u partnera Serwissimo. Bogaty zakres możliwości, ogromna wiedza i oferta na konkurencyjnych warunkach sprawiają, że jest to jeden z lepszych serwisów w tej okolicy. Gdy potrzebny Ci serwis okien z Olsztyna, nie trać czasu na szukanie i od razu kontaktuj się z Serwissimo. Współpracujący z nami specjalista z przyjemnością Ci pomoże.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Olsztyna: Osiedle Brzeziny, Dajtki, Generałów, Grunwaldzkie, Gutkowo, Jaroty, Kętrzyńskiego, Kormoran, Kortowo, Kościuszki, Likusy, Mazurskie, Nad Jeziorem Długim, Nagórki, Pieczewo, Podgrodzie, Podleśna, Pojezierze, Redykajny, Śródmieście, Wojska Polskiego, Zatorze, Zielona Górka.

 

Obsługiwane miasta w pobliżu Olsztyna: Kutno, Płock, Gostynin, Iława, Ostróda, Bartoszyce, Mrągowo. 

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 100 zł
Diagnoza - GRATIS

 

Od parapetu wieje, a na oknie zbiera się woda? A może zbliża się sezon grzewczy i boisz się, że znowu będziesz przepłacać, przez nieszczelne drzwi balkonowe? To dobry moment na wezwanie serwisu okien, który fachowo przygotuje stolarkę okienną do zmiany pogody. W Olsztynie śmiało skontaktuj się z partnerem Serwissimo, bo to właśnie ta firma zadba o najwyższą jakość wykonania usługi. Współpracujące z nami serwisy okien i drzwi balkonowych pracują na najlepszych produktach i dbają o każdy szczegół. Sprawdź to i zadzwoń!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431