Serwis Okien Łódź

Szukasz sprawdzonego i solidnego serwisu okien z Łodzi? Przeglądasz już kolejną stronę z ogłoszeniami i powoli zaczynasz mieć wątpliwości, że naprawa okien może być jednocześnie skuteczna, szybka i tania, a fachowcy dyspozycyjni? Nie panikuj, na szczęście dokładnie takich ekspertów od naprawy okien w Łodzi znajdziesz w Serwissimo. Nieważne, jaki jest producent okien, które masz w domu. Nieważne również, jakie są wymiary okien, które wymagają naprawy lub renowacji. Tu uzyskasz zawsze szybką, solidną i ekspresową pomoc od doświadczonych i wykwalifikowanych techników. Przekonaj się sam!

Zakres serwisu okien w Łodzi i w pobliżu

Naprawa okien
Naprawa okien
Uszczelnianie okien
Uszczelnianie okien
Regulacja okien
Regulacja okien
Wymiana szyb
Wymiana szyb
Naprawa drzwi balkonowych
Naprawa drzwi balkonowych
Montaż lub naprawa rolet
Montaż lub naprawa rolet
Montaż lub naprawa nawiewników
Montaż lub naprawa nawiewników
Renowacja okien
Renowacja okien

Zakład Usługowy Piotr Leonarczyk

Czeremchy 7a, 91-866 Łódź

Tania naprawa okien w Łodzi to z partnerem Serwissimo norma. Niskie ceny nie wykluczają jednak profesjonalizmu i rzetelności. Serwis okien z Łodzi, który polecany jest przez Serwissimo, to najlepsi w okolicy fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy do każdego zlecenia podchodzą z najwyższą dbałością o szczegóły. Docenisz tę dyspozycyjność i skuteczność działania.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Łodzi: Bałuty, Polesie, Górna, Widzew, Śródmieście.

 

Obsługiwane miasta w pobliżu Łodzi: Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

 

Twoje stare okna drewniane są w bardzo kiepskim stanie? Uszczelki wymagają wymiany, klamki są popękane, zawiasy ledwo chodzą, a do tego przydałoby się malowanie? Nie chcesz inwestować w nowe okna PCV i wolisz postawić na renowację okien, które już masz? Zgłoś się już dziś do partnera Serwissimo z Łodzi. Naprawa okien, ich renowacja i wymiana wcale nie muszą kosztować majątku. Serwis okien z Łodzi to wyłącznie najlepsi w okolicy eksperci, którzy zadbają o stan Twoich okien. Zadzwoń już dziś i wybierz dogodny termin wizyty fachowca!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431