Serwis Okien Kutno

Jeśli jesteś mieszkańcem Kutna lub okolic i czeka Cię naprawa okien, skorzystaj z usług profesjonalisty, który zajmuje się tym na co dzień i może pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów. Taki bez wątpienia jest partner Serwissimo z Kutna, który prowadzi solidny serwis okien. Wykwalifikowani fachowcy pomogą Ci bez względu na to, czy posiadasz okna PCV bądź drewniane. W zakres ich usług wchodzi między innymi wymiana szyb okiennych, regulacja zawiasówuszczelnianie okien. Ponadto, jeśli interesuje Cię renowacja starych okien, również możesz się tu zgłosić, tak jak i z innymi problemami dotyczącymi stolarki okiennej. Najwyższy poziom usług i przystępne ceny są tutaj na porządku dziennym. Przekonaj się sam!

Zakres serwisu okien w Kutnie i w pobliżu

Naprawa okien
Naprawa okien
Regulacja okien
Regulacja okien
Uszczelnianie okien
Uszczelnianie okien
Wymiana szyb
Wymiana szyb
Naprawa drzwi balkonowych
Naprawa drzwi balkonowych
Montaż lub naprawa nawiewników
Montaż lub naprawa nawiewników
Renowacja okien
Renowacja okien

Naprawa Okien Sławomir Szczepański

Bielska 40A/19, 09-400 Płock

Najsolidniejsza naprawa okien na terenie miasta Kutno? Oczywiście wyłącznie z parterem Serwissimo, który zawsze działa ze stuprocentowym zaangażowaniem i sumiennie podchodzi do każdego zlecenia, bez względu na jego skalę. Wybierając polecany przez nas serwis okien, stawiasz na wieloletnie doświadczenie w branży, najwyższe standardy obsługi klienta i niewygórowane stawki. Sprawdź sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Kutna: Azory, Batorego, Centrum, Kościuszków, Majdany, Rejtana, Wenecja, Dybów, Grunwald, Józefów, Łąkoszyn, Piaski, Sklęczki, Tarnowskiego.

Obsługiwane miasta w pobliżu Kutna: Płock, Gostynin.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Jeżeli zupełnie nie masz czasu na to, żeby zadbać o stan swoich okien przed zimą, wybierz fachowca, który niedrogo zrobi to za Ciebie. Dla takiego specjalisty konserwacja uszczelek w oknach nie powinna być wyzwaniem, podobnie jak wymiana okuć w oknach plastikowych czy nawet wymiana szyb zespolonych. Nie wiesz, jak regulować okna plastikowe? Spokojnie. Doskonale zna się na tym partner Serwissimo z Kutna. Skontaktuj się z nim jak najszybciej, a z pewnością dołączysz wkrótce do grona jego zadowolonych klientów!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431