Serwis Okien Kołobrzeg

Już od dawna zastanawiasz się nad montażem rolet wewnętrznych, ale nie możesz znaleźć godnego zaufania fachowca, który zrobi to za Ciebie? Mamy dobrą wiadomość. Nie musisz już szukać. Partner Serwissimo z Kołobrzegu pomoże Ci niedrogo zamontować rolety, a także wykona dla Ciebie również inne usługi dotyczące okien, takie jak montaż nawiewników czy regulacja okien PCV. Nieważne, czy masz standardowe wymiary okien, czy też robione były one na wymiar. To bez znaczenia, ponieważ w każdym przypadku z pewnością pomoże Ci doświadczony partner Serwissimo z Kołobrzegu. Sprawdź go!

Zakres serwisu okien w Kołobrzegu i w pobliżu

Naprawa okien
Naprawa okien
Regulacja okien
Regulacja okien
Uszczelnianie okien
Uszczelnianie okien
Wymiana szyb
Wymiana szyb
Naprawa drzwi balkonowych
Naprawa drzwi balkonowych
Montaż lub naprawa nawiewników
Montaż lub naprawa nawiewników
Montaż lub naprawa rolet
Montaż lub naprawa rolet
Renowacja okien
Renowacja okien

Radex Radosław Poczekajło

Kościuszki 1, 77-300 Człuchów

Jeżeli poszukujesz w Kołobrzegu solidnej i godnej zaufania firmy, która zajmuje się naprawą okien, jesteś w dobrym miejscu. Polecany przez Serwissimo serwis okien z Kołobrzegu to miejsce, w którym pracują wybitni eksperci od okien, którzy szybko uporają się z każdym problemem, z którym się do nich zgłosisz. To zdecydowanie najlepszy wybór, jeśli chodzi o naprawę okien w okolicy.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Kołobrzegu: Solne Zdroje, Zamoście, Lęborskie, Ogrody, Podczele, Śródmieście, Radzikowo, Radzikowo II, Rzemieślnicze, Nowa Starówka.

Obsługiwane miasta w pobliżu Kołobrzegu: Szczecinek, Chojnice, Bydgoszcz, Piła.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Jeśli przy każdym większym wietrze czujesz przeciąg w mieszkaniu, mimo zamkniętych okien, prawdopodobnie potrzebne będzie Ci uszczelnianie. Nie wiesz jakie uszczelki do okien drewnianych będą najlepsze? Podpowie Ci partner Serwissimo z Kołobrzegu, dla którego uszczelnianie okien różnego typu to codzienność. Pracujący tutaj specjaliści, oprócz uszczelniania, mogą wykonać dla Ciebie również inne usługi dotyczące okien. Potrzebna jest Ci wymiana szyby lub naprawa klamki? A może marzy Ci się kompleksowa renowacja okien drewnianych? Zadzwoń do fachowca od Serwissimo już teraz!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431