Serwis Okien Bielsko-Biała

Potrzebna jest Ci pilna naprawa okien PCV? Doskonale wiemy, że wymiana szyby w oknie nie może czekać! Nie ważne, czy są to okna tarasowe, czy kuchenne. Tu trzeba działać szybko i profesjonalnie. Nie warto zgłaszać się jednak do firmy o wątpliwych kwalifikacjach. Naprawa okien to zadanie odpowiedzialne, które wymaga odpowiednich umiejętności. Zgłoś się do serwisu naprawy okien z Bielska-Białej. To solidni i godni zaufania fachowcy, którzy oferują wyjątkowo szeroką gamę usług, bez względu na to, jaki jest Twój producent okien. Masz okna Drutex? A może okna Veka? Bez obaw zgłoś się do ekspertów polecanych przez Serwissimo - Twoje okna znajdą się w dobrych rękach.

Zakres serwisu okien w Bielsku-Białej i w pobliżu

Naprawa okien
Naprawa okien
Uszczelnianie okien
Uszczelnianie okien
Regulacja okien
Regulacja okien
Wymiana szyb
Wymiana szyb
Naprawa drzwi balkonowych
Naprawa drzwi balkonowych
Montaż lub naprawa rolet
Montaż lub naprawa rolet
Montaż lub naprawa nawiewników
Montaż lub naprawa nawiewników
Renowacja okien
Renowacja okien

M PROJEKT MARCIN SZLACHCIC

Miła 10, 43-340 Kozy

Bielsko-Biała i profesjonalna naprawa okien? U partnera Serwissimo możesz liczyć na wykwalifikowanych specjalistów, którzy poradzą sobie doskonale z oknami każdego producenta, bez względu na ich typ i wymiary. Choć wiele osób o tym zapomina, konserwacja okien jest bardzo ważna, by służyły lata. Tu możesz liczyć zarówno na usługi typowo naprawcze, jak i konserwacyjne.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Bielska-Białej: Śródmieście, Stare Miasto, Biała Krakowska, Dolne Przedmieście, Górne Przedmieście, Żywieckie Przedmieście, Aleksandrowice, Hałcnów, Kamienica, Komorowice, Lipnik, Leszczyny, Mikuszowice, Złote Łany, Olszówka, Stare Bielsko, Straconka, Wapienica.

 

Obsługiwane miasta w pobliżu Bielska-Białej: Żywiec, Andrychów, Brzeszcze, Kęty, Czechowice-Dziedzice. 

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 100 zł

 

Potrzebny jest Ci montaż nawiewników? A może szybka wymiana uszczelek w oknach plastikowych? Twoje okno drewniane wygląda dobrze, jednak wieje z niego, a przy deszczu przecieka? Zgłoś się koniecznie do serwisu naprawy okien z Bielska-Białej. Fachowcy, którzy doskonale znają się na swojej pracy, zajmą się wszystkimi problemami, które dotyczą Twoich okien. To eksperci, którym bez obaw możesz zaufać. Zadzwoń koniecznie już dziś i wybierz dogodny termin wizyty!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431