Serwis AGD Żory

Twoje sprzęty AGD nie działają prawidłowo, a Ty zupełnie nie znasz się na naprawie sprzętu AGD? Nie jesteś przygotowany na nowe wydatki i nie chcesz skazywać starego AGD na złom? Jeśli jesteś mieszkańcem Żor lub okolic, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Z usterkami sprzętu AGD pomoże Ci profesjonalny serwis AGD, który jest cenionym partnerem Serwissimo. W szeroki zakres jego usług wchodzi między innymi naprawa lodówek, naprawa pralek i zmywarek, a także naprawa kuchenek elektrycznych. Posiadasz popsuty sprzęt AGD innego typu? Bez obaw. Z nim także możesz zgłosić się do polecanego przez nas serwisu AGD w Żorach! Nie zwlekaj i oddaj swój sprzęt w dobre ręce, a służyć Ci będzie jeszcze lata!

Zakres serwisu AGD w Żorach i w pobliżu

Naprawa pralek
Naprawa pralek
Naprawa lodówek
Naprawa lodówek
Naprawa zmywarek
Naprawa zmywarek
Naprawa piekarników
Naprawa piekarników
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa kuchenek
Naprawa kuchenek
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa okapów
Naprawa okapów

Naprawa AGD Top-Star Pasterny Grzegorz

Orzeszkowej 2, 43-252 Golasowice

Solidny i sprawdzony przez Serwissimo serwis AGD w Żorach pomoże Ci z każdą usterką Twojego sprzętu gospodarstwa domowego. Polecani przez nas eksperci doskonale znają się zarówno na sprzętach AGD starszego typu, jak i na najnowszych modelach. To fachowcy, którzy indywidualnie podchodzą do każdego zlecenia. Są sumienni i zaangażowani, co bezpośrednio przekłada się na skuteczność.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Żor: Śródmieście, Zachód, Kleszczówka, Rowień-Folwarki, Osiny, Powstańców Śląskich, Władysława Sikorskiego, Pawlikowskiego, os. Fadom, Kleszczów, Baranowice, Rogoźna, Rój, Księcia Władysława, 700-lecia Żor, Wojciecha Korfantego, os. Gwarków.

Obsługiwane miasta w pobliżu Żor: Cieszyn, Pszczyna, Jastrzębie-Zdrój.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Ceny od 30 zł

Naprawa sprzętu AGD w Żorach

Twój piekarnik nie działa prawidłowo? Płyta indukcyjna uległa uszkodzeniu? A może w pralce przepalił się programator? Potrzebna jest Ci naprawa suszarki do ubrań? W tych i wielu innych problemach ze sprzętem AGD pomoże Ci solidny serwis AGD w Żorach, na który namiary znajdziesz w Serwissimo. To fachowcy, dla których naprawa lodówek, naprawa zmywarek, a także naprawa sprzętu AGD innego typu to żaden problem. Zadzwoń już dziś i wezwij eksperta do swojego AGD!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431