Serwis AGD Zgierz

Jesteś mieszkańcem Zgierza i nie możesz poradzić sobie ze swoim uszkodzonym sprzętem gospodarstwa domowego? Naprawa sprzętu AGD to zdecydowanie nie jest zajęcie dla Ciebie? Spokojnie, nie skazuj swojego starego AGD na wymianę na lepszy model. Prawdopodobnie bez problemu będzie w stanie Ci pomóc partner Serwissimo ze Zgierza, który codziennie naprawia sprzęty AGD różnego typu. W skład jego usług wchodzi między innymi serwis pralek Bosch, serwis Amica czy serwis Mastercook, jednak pracujący tutaj fachowcy bez problemu poradzą sobie z naprawą sprzętu AGD niemal każdego producenta. 

Zakres serwisu AGD w Zgierzu i w pobliżu

Naprawa pralek
Naprawa pralek
Naprawa lodówek
Naprawa lodówek
Naprawa zmywarek
Naprawa zmywarek
Naprawa piekarników
Naprawa piekarników
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa kuchenek
Naprawa kuchenek
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa okapów
Naprawa okapów

Naprawa AGD Grzegorz Klimczak

Milionowa 60, 92-310 Łódź

W Zgierzu na Twój telefon w sprawie naprawy sprzętu AGD czeka partner Serwissimo, którego cechuje pełen profesjonalizm działania i przystępne ceny usług. To bez wątpienia fachowcy, którym możesz zaufać i oddać swoje cenne AGD w ich wykwalifikowane ręce. Dołożą oni wszelkich starań, by przywrócić Twój sprzęt gospodarstwa domowego do prawidłowego działania. Przekonaj się sam!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Zgierza: Chełmy-Adelmówek, Krzywie-Chełmy, Kurak, Nowe Miasto, Osiedle 650-lecia, Piaskowice-Aniołów, Podleśna, Proboszczewice-Lućmierz, Przybyłów, Rudunki, Stare Miasto.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 150 zł
Diagnoza - GRATIS

Lodówka przestała nagle chłodzić, a okap nie działa już od tygodnia? Próbowałeś sam wymienić programator w pralce, ale nie skończyło się to najlepiej? Zadzwoń do serwisu AGD ze Zgierza, który współpracuje z Serwissimo. Pracujący tutaj fachowcy to jedni z najlepszych ekspertów od sprzętu gospodarstwa domowego w okolicy. Szybko zdiagnozują źródło awarii Twojej lodówki, pralki, suszarki do ubrań czy okapu i naprawią sprzęt AGD tak, by służył Ci jeszcze latami. Ceny usług naszego partnera są przystępne, co doceniło już wielu jego klientów. Skontaktuj się z nim jak najszybciej, by zarezerwować wizytę!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431