Serwis AGD Wejherowo

Choć na pozór wygląda inaczej, w rzeczywistości naprawa sprzętu AGD wcale nie jest taka prosta. Zacznijmy od wiedzy technicznej i znajomości części AGD oraz najczęstszych awarii i ich przyczyn. Dodajmy do tego doświadczenie, które rośnie latami oraz specjalistyczne narzędzia, bez których nie obędzie się żaden fachowiec. Naprawa AGD wymaga również niejednokrotnie dostępu do części zamiennych AGD. To kompletnie nie Twoja bajka? Spokojnie. Na szczęście są specjaliści, którzy doskonale znają się na rzeczy i chętnie Ci pomogą. W Wejherowie pomoże Ci serwis AGD, który jest partnerem Serwissimo. W zakres jego usług wchodzi naprawa suszarek do ubrań, naprawa zmywarek oraz naprawa lodówek, a także naprawa sprzętów AGD innego typu.  

Zakres serwisu AGD w Wejherowie i w pobliżu

Naprawa pralek
Naprawa pralek
Naprawa zmywarek
Naprawa zmywarek
Naprawa lodówek
Naprawa lodówek
Naprawa kuchenek
Naprawa kuchenek
Naprawa piekarników
Naprawa piekarników
Naprawa okapów
Naprawa okapów
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa suszarek do ubrań

Naprawa Sprzętu AGD Michał Labuhn

Sobieskiego 43A, 84-230 Rumia

Szukasz serwisu AGD w Wejherowie? Cenisz najwyższe standardy obsługi i profesjonalizm działania, jednak w przystępnych cenach? Taki właśnie jest partner Serwissimo z Wejherowa. Polecany przez nas serwis sprzętu AGD to najlepsi w okolicy fachowcy i wysokiej jakości sprzęt oraz części zamiennie. Możesz zlecić im zarówno drobne naprawy, jak i naprawę poważnych awarii. Nie zawiodą Cię!

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Wejherowa: Cementownia, Dzielnica Zachodnia, Kąpino Dolne, os. Harcerskie, os. Przemysłowa, os. Staszica, os. Ściegiennego, Śródmieście, Nanice, os. 1000-lecia, os. Chopina, os. Kaszubskie, os. Przyjaźni, os. Sucharskiego, Śmiechowo, Zamek.

Obsługiwane miasta w pobliżu Wejherowa: Reda, Rumia.

Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 49 zł
Diagnoza - GRATIS

Wyświetlił Ci się dziwny komunikat błędu pralki, ale instrukcję dawno wyrzuciłeś, a ponadto zupełnie nie znasz się na sprzętach AGD „od środka”? Śrubokręt wykorzystujesz najczęściej do zmiany baterii w pilocie i dziecięcych zabawkach? Zgłoś się po pomoc do serwisu AGD z Wejherowa, który jest partnerem Serwissimo. Pracujący tutaj eksperci zadbają o Twoje AGD każdego typu kompleksowo, więc zadzwoń do nich już teraz!

Zadzwoń
732 080 431
poniedziałek - piatek 7:00 - 21:00
sobota 8:00 - 16:00

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zadzwoń