Serwis AGD Świętochłowice

Naprawa sprzętu AGD jest prosta tylko w teorii. Kiedy przychodzi czas na praktykę, okazuje się, że nie masz odpowiednich narzędzi, nie dysponujesz częściami zamiennymi i prawdopodobnie trudno jest Ci zdiagnozować przyczynę usterki. Na szczęście są fachowcy, którzy doskonale się na tym znają i chętnie służyć Ci będą swoją radą i pomocą. W Świętochłowicach możesz skorzystać z usług serwisu AGD, który jest partnerem Serwissimo. Potrzebna jest Ci naprawa suszarki do ubrań? A może bardziej interesuje Cię naprawa zmywarek lub naprawa lodówek? Nieważne, jakim popsutym sprzętem AGD dysponujesz – tu z pewnością uzyskasz profesjonalną i skuteczną pomoc. Oddaj swój sprzęt w dobre, wykwalifikowane ręce!

Zakres serwisu AGD w Świętochłowicach i w pobliżu

Naprawa pralek
Naprawa pralek
Naprawa lodówek
Naprawa lodówek
Naprawa zmywarek
Naprawa zmywarek
Naprawa piekarników
Naprawa piekarników
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa płyt indukcyjnych
Naprawa kuchenek
Naprawa kuchenek
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa suszarek do ubrań
Naprawa okapów
Naprawa okapów

Naprawa AGD Damian Pieczko

Szpaków 43/20, 41-705 Ruda Śląska

W Świętochłowicach możesz zlecić naprawę sprzętu AGD partnerowi Serwissimo, który działa nie tylko skutecznie, ale również niedrogo i w 100% profesjonalnie. Fachowcy z polecanego przez nas serwisu AGD nie zawiodą Cię w przypadku poważnych awarii i dołożą wszelkich starań, by przywrócić go do prawidłowego działania. Możesz zaufać ich wysokim kwalifikacjom i wieloletniemu doświadczeniu.

Obszar działania

Obsługiwane dzielnice Świętochłowic: Centrum, Chropaczów, Lipiny, Piaśniki, Zgoda.

Obsługiwane miasta w pobliżu Świętochłowic: Mikołów, Knurów, Bytom, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Zabrze, Sosnowiec, Chorzów, Gliwice, Katowice.

Jeśli prezentowany serwis nie świadczy usługi wskazanej przez Klienta w złożonym zapytaniu, może ono zostać przekazane przez Operatora Serwisu internetowego Serwissimo do innego specjalisty, z którym współpracuje, i który realizuje daną usługę.
Jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi oraz miejsce jej realizacji znajduje się w granicach miasta, koszt dojazdu serwisanta i diagnoza jest w cenie usługi.
Dojazd - GRATIS
Ceny od 80 zł
Diagnoza - GRATIS

Po raz kolejny zmywarka nie domyła naczyń? Piekarnik przestał piec lub nie reaguje na regulację temperatury? A może zegar w pralce przestał działać? Takie usterki to drobnostka dla serwisu AGD ze Świętochłowic, który należy do sprawdzonych współpracowników Serwissimo. Pracujący tutaj specjaliści doskonale znają się na naprawie sprzętu AGD różnych marek, więc możesz bez obaw zwrócić się do nich po pomoc. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a unikniesz sporo nerwów!

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Serwissimo i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Serwissimo przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 431